Akkaya Şehit Aileleri ve Gaziler ile Kesişme İyi ki Varsın Eren Filmini İzledi

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir Belediyesinin organizasyonuyla,

20.01.2022 22:01, 4 ay önce eklendi.
Akkaya Şehit Aileleri ve Gaziler ile Kesişme İyi ki Varsın Eren  Filmini İzledi

Akşehir’deki şehit aileleri ve Gaziler ile birlikte Kesişme: İyi ki Varsın Eren filmini izledi.

Akşehir Kültür Merkezi’ndeki sinemada gerçekleşen etkinliğe Başkan Akkaya’nın yanı sıra Akşehir Belediyesi Kültü ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Akşehir Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı (AKŞAD) İsmail İnce, Şehit yakınları ve Gaziler katıldı.

Trabzon'un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017'de teröristlerce şehit edilen Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in yaşam öyküsünü anlatan "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmi, Eren Bülbül'ün doğum günü olan 1 Ocak'ta vizyona girmişti.

Akşehir Kültür Merkezi’ndeki sinema salonunda gerçekleştirilen özel etkinlikte; şehit aileleri ve gaziler, filmi izlerken duygusal anlar yaşadı. Film bitiminde gözyaşlarına engel olamayan şehit yakınlarına ve gazilere hitaben bir konuşma yapan Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, etkinliğe katılan herkese teşekkür ederek “Sizlerden Allah razı olsun. Burada Şehit yakınlarımız ve Gazilerimiz var. Onların hürmetine bu vatan var olmaya devam ediyor. Şehit Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik nezdinde Aziz Milletimizin çocuğundan büyüğüne herkesin vatansever bir kahraman olduğu gerçeğini bu film bizlere bir kez daha hatırlattı. Destanlarla dolu bu şanlı topraklarda ne kahramanlık hikâyeleri biter, ne de onları yaşatan kahramanlar” dedi.

Anahtar Kelimeler: ErenFilimKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu