Baranok,Güven Tazeledi

Konya Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nda yeni dönem için seçim heyecanı yaşandı.

21.01.2022 20:07, 4 ay önce eklendi.
Baranok,Güven Tazeledi

Başkanlık için Mevcut Başkan Veli Baranok ile Ahmet Ateş yarıştı. 718  oy ile yeniden başkan seçildi.

Konyalı berber ve kuaför esnafı, önümüzdeki 4 yıl için görev yapacak yeni yöneticilerini belirlemek için sandık başına gitti.

Veli Baranok ve Ahmet Ateş’in başkan adayı olduğu genel kurul, Mevlana Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşti. Düzenlenen genel kurulda divan başkanlığını Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odası (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurul, faaliyet raporlarının okunması ile devam etti. Genel kurulda iki adayın konuşmasının ardından seçime geçildi. Yapılan seçimde……..

‘İşimizi Layıkıyla Yapmaya Çalıştık’

Düzenlenen genel kurulda yaptığı konuşmada Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” ifadelerine yer veren Veli Baranok, “Esnaf arkadaşlarımın teveccühü ile iki dönemdir Berberler ve Kuaförler odası başkanlığının yürütüyoruz. Görevde bulunduğumuz süre boyunca birliğimizde çok güzel çalışmalar ortaya koyduk. Bu hizmetlerin en başında pandemi döneminde ortaya koymuş olduğumuz çalışmalar olmuştur. Pandeminin tüm olumsuz şartlarından oda üyelerimizin en az sıkıntı ile çıkması için görüşmeler gerçekleştirdik oda üyelerimizin yanında olduk. Bugün seçimimizin gerçekleştirdiğimiz bu salon için odamızın cebinden bir kuruş para harcamadık. Bu salonun tesisinin sağlanması için desteklerini esirgemeyen Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Atlay’a çok teşekkür ediyorum görevde bulunduğumuz süre boyunca vermiş olduğumuz sözlerin yerine getirdik hamdolsun bugün bir 4 yılın daha sözünü vermek için yeniden aday olduk yaptıklarımız yapacaklarımızın tazminatıdır” dedi.

Genel kurulda söz alan başkan adayı Ahmet Ateş de bir konuşma yaptı ve başkan seçildiği taktirde yapacağı projeleri anlattı.

Konuşmaların sonunda seçimlere geçildi. Açılan sandık ve oy tasnifi sonrası …… kuaför ve berber esnafının oyunu alan 718 oy aldı. Konya Kuaförler ve Berberler Odası Başkanı seçildi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu