Seydişehir’de Karne Heyecanı

Seydişehir Kaymakamı Deniz Pişkin, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar,

21.01.2022 21:52, 4 ay önce eklendi.
Seydişehir’de Karne Heyecanı

2021-2022 eğitim ve öğretim yılının 1. Döneminin tamamlanmasının akabinde Merkez İlköğretim okulu, Mahmut Esad Ortaokulunda karne heyecanına ortak oldular.

Tüm öğrencileri tebrik ederek karnelerini veren, öğrencilerin karne heyecanına ortak olanKaymakam Pişkin, Başkan Tutal ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kibar, tüm öğrencilere keyifli tatiller diledi.

Kaymakam Deniz Pişkin, “2021-2022 eğitim ve öğretim yılının ilk döneminin tüm öğrencilerimiz için hayırlara vesile temenni ediyor, öğrencilerimizi tebrik ediyor, keyifli bir tatil diliyorum. Bu süreçte öğrencilerimiz için tüm gücüyle çalışan öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin ailelerine de teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Tutal, “Bugün de öğrencilerimizin bu mutlu ve heyecanlı anında yanlarında olarak onların mutluluklarını ve heyecanlarını paylaşıyoruz. Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin ailelerine de teşekkür ediyorum” dedi.

Öğrencilere karne hediyesi olarak sömestr tatilinde Çocuk Festivali düzenleyeceklerini belirten Başkan Tutal, “2-6 şubat tarihleri arasında Atatürk Spor Salonumuzda bu yıl 3.’sünü düzenleyeceğimiz çocuk festivalimize tüm çocuklarımızı davet ediyorum. Her gün saat 10.00’da başlayıp 17.00’ye kadar devam edecek olan festivalimizde birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar, etkinlikler ve atölye çalışmaları yer alacak. Düzenleyeceğimiz festivalimizdeöğrencilerimiz tatillerini daha keyifli ve verimli geçirecek. Festival alanımıza her gün saat başı Milli İrade Meydanımızdan araçla ulaşım imkanı sağlanacak. Bu vesileyle de tüm öğrencilerimizi veçocuklarımızı festivalimize davet ediyorum” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: Karnekaymakam

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu