2. El Teleskopik Direk Fiyatları Sahibinden

2. el teleskopik direk fiyatları sahibinden, teleskopik çubukların fiyatı, sıfır ve ikinci el olmak üzere iki farklı pazar oluşturmaktadır.

26.01.2022 16:12, 11 ay önce eklendi.
2. El Teleskopik Direk Fiyatları Sahibinden

Sıfır damlalık direkleri, çelik fiyatlarındaki değişikliklerden doğrudan etkilenir. Alıcılar ise kullanılmış teleskopik direkleri yenilerinden daha düşük fiyata buluyor. 
Üretim sürecinde kullanılan boruya, mekanizmaya ve üretim teknolojisine bağlıdır. Teleskopik çubuklar, betonarme yapılarda alt kalıp iskelesi için uygun bir kalıp malzemesidir. 
İskele sektöründe teleskopik çubuklar inşaat çubukları, 
demir direk, teleskopik çubuklar ve alt kalıp çubukları gibi çeşitli isimlerle tanımlanmaktadır. Betonun altındaki zemin çok yüksek yüklere maruz kaldığı için üretimde kullanılan boruların kalınlıkları oldukça önemlidir.

Tüpün kalınlığı arttıkça  teleskopik çubuğun ağırlığı da artar.Teleskopik direğin bir diğer önemli noktası da ayar mekanizmasıdır. Ayar mekanizmasının kalitesi, inşaat demirinin gücünü doğrudan etkiler. Tüm bu faktörler teleskopik çubukların fiyatını belirlemede ön plandadır. Teleskopik direk satın alırken  fiyat araştırması yaparken yukarıdaki faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Kaliteli ve uygun fiyatlı teleskopik direk satın almak için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

2. el teleskopik direk fiyatları sahibinden inşaatta yaygın olarak kullanılan, yüksek yük taşıması ve  düşük maliyeti ile tercih edilen üründür. İmalattan sonra teleskopik direk, ince ayar yapabilen ve zemin yükünü sorunsuz bir şekilde taşıyabilen yapısal bir ünite haline gelir.

2. El Teleskopik Direk Fiyatları Sahibinden Nasıl Alınır?
Sistemin yükseltilmiş zeminlere veya ince çok kirişli demir direk tavanlara takılması kolaydır, bu da onu çok çeşitli zemin türleri ve şekilleri için etkileyici bir çözüm haline getirir. Geleneksel kalıp sistemleri ile karşılaştırıldığında, payanda yük kapasitesi 30kN’dir, bu da daha az payanda ile daha hızlı, daha fazla emek tasarrufu sağlayan döşeme kalıbı oluşturmanıza olanak tanır. Klasik kalıplama sistemlerine göre 20 kat daha uzun ömürlüdür. Ayrıca düşük işçilik maliyetleri ve düşük  malzeme tüketimi nedeniyle oldukça ekonomiktir.

2. El Teleskopik Direk Fiyatları Sahibinden Alınan Ürün Ne İşe Yarar?

Döşeme ve kiriş yüklerini kontrplak üzerine taşımak için kalıp desteği görevi görür. Kurulumu, çıkarılması ve taşınması çok kolaydır.

Kontrplak çok sık tekrar kullanılan elementlerdir. Performansı, dayanıklılığı ve hassasiyeti en üst düzeydedir. Farklı uygulamalar için farklı kafa tipleri için oluşturulabilir. (Fourway, Uzun U, Standart U, Düz). Ayar mekanizması ile birlikte gelir. 

İstediğiniz yüksekliğe ayarlayabilirsiniz. Çeşitli çalışma yüksekliklerine göre ölçüm yapacak şekilde tasarlanmıştır. ManufakturCapitalPier teleskopik direklerimiz sıfır olarak üretilmekte olup, kullanılmış ve geri alınmış olup, yenileme ve gerekli kontrollerden sonra ikinci satışa hazır olacaktır.

2. El Teleskopik Direk Fiyatları Sahibinden Avantajları

Teleskopik destek sisteminin birçokavantajı vardır. 

Tripodlarda ve H20 ahşap kirişlerde 4 yönde veya U başlıklarda kullanılır, her türlü döşeme kalıbı oluşturur. Esnek, uyarlanabilir, ekonomik ve çok yönlüdür. Kalıp malzemesi tavan yükü dikkate alınarak inceltilebilir ve sıkıştırılabilir. Yüksekliği çalışma alanına göre değiştirebilirsiniz. Ekonomik ve güvenilir olduğu kanıtlanmıştır. Ayrıca müşterilere kiralanan sistem, işi zamanında bitirmemizi sağlıyor. Daha fazla bilgi  için https://www.sanayiden.com/2-el-teleskopik-direk-kalip-alti-direk-demir-direk-demir-iskele adresini ziyaret edebilirsiniz.  

Anahtar Kelimeler: teleskopikdirekdemir

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant