Konya Polisi Zorlu Hava Koşullarında 7 / 24 Görev Başında

Konya Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tüm ülkeyi etkisi altına alan olumsuz hava koşullarında gece gündüz demeden

26.01.2022 21:54, 6 ay önce eklendi.
Konya Polisi Zorlu Hava Koşullarında 7 / 24 Görev Başında

yardıma ihtiyacı olan vatandaşların ve sokaklarda yicecek bulamayan hayvanların yardımına koştu.

Hafta başından itibaren ülke genelinde etkisini gösteren kar yağışları Konya'da da devam ediyor. Yağışların olumsuz koşullarını en aza indirmek için çalışan Konya Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, hem Konyalı vatandaşları hem de sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor.

TRAFİK EKİPLERİ YOLLARDA VATANDAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI

Konya Emniyeti Bölge Trafik Şube Müdürlüğü Ekipleri karın yağmaya başladığı ilk andan itibaren çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yağışların etkisinin artırdığı çevre yollarında bekleyen vatandaşlara hem sıcak çorba ikramında bulunuluyor hem de trafik güvenliği üst seviyede sağlanıyor.

CAN DOSTLARIMIZ EMİN ELLERDE

Asayiş Şube Müdürlüğü, Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği Ekipleri de sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor. Dondurucu soğuklarda yemek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını yalnız bırakmayan "HAYDİ" ekipleri hayvanların yoğun olduğu alanları belirleyerek Candostlarımıza mama bırakıyor. Bunun yanı sıra Konya'nın dört bir yanında görevde olan Trafik, Asayiş ve diğer ekipler de görev bölgelerinde sokak hayvanlarını beslemeyi ihmal etmiyor.

YUNUS POLİSLERİNDEN "KAR TOPU" MOLASI

Huzur, güven ve asayişi sağlayan Yunus Polisleri de zorlu şartlarda çalışmanın yanı sıra karın keyfini çıkartmayı da ihmal etmedi. Her durumda aktif görev alan Yunus Polisleri bu sefer Kültürpark'ta çocuklarla kar topu oynayarak çocukların kar sevincine ortak oldu.

Anahtar Kelimeler: Konyapolisi24saatgörev

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu