Konya Polisi Hasta Olanında Yolda Kalanında Konya Polisi Yanında

Konya'da geçtiğimiz iki günde kar yağışı ve tipinin etkili olması sebebiyle şehirlerarası yollarda zaman zaman aksamalar meydana geldi.

11.02.2022 23:06, 8 ay önce eklendi.
Konya Polisi Hasta Olanında Yolda Kalanında Konya Polisi Yanında

Birçok vatandaşın yardımına ise Konya Polisi koştu.

Konya'da kar, tipi ve buzlanmanın etkisiyle şehirler arası yolculuk yapan vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlamak adına Konya Bölge Trafik ekiplerince yer yer karayollarındaki araç trafiği durdurularak kontrollü geçişlerle ulaşım sağlandı.

Hava şartları ve iklim koşulları sebebiyle Karapınar'dan Konya istikametine otobüsle seyahat eden vatandaşlar Karapınar Otobüs terminalinde misafir edildi. Konya İl Emniyet Müdürlüğü Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri ve Karapınar zabıta ekipleri tarafından yolcuların ihtiyaçları giderilerek sıcak çorba, su, çay, kahvaltılık ve etli ekmek ikramında bulunuldu.

Otobüs terminalinde bekleyen yolculardan bir annenin 6 aylık bebek rahatsızlandı durumu fark eden İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri anne ve bebeği alarak hızlıca hastaneye yetiştirdi.

Ayrıca yol kenarında bekleyen çekici ve kamyon şoförlerinede Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince yardım ulaştırıldı yolun açılması için yol kenarında bekleyen onlarca çekici ve kamyon sürücüsünede polis ekiplerince sıcak çorba ve çay ikram edildi. Eksi 8-10 derece hava koşullarında ekip araçları ile taşınan ve polisler tarafından ikramların kendisine ulaştırıldığını gören vatandaşlar Karapınar polisine teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler: PlisKonyaHasta6yardım

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu