Seydişehir'de Kültür Elçileri Değerler Eğitimi Projesi Tanıtımı

Seydişehir Kaymakamı Deniz Pişkin başkanlığında, Kültür Elçileri Değerler Eğitimi Projesi tanıtımı yapıldı.

12.02.2022 13:05, 5 ay önce eklendi.
Seydişehir'de Kültür Elçileri Değerler Eğitimi Projesi Tanıtımı

AdileBaysal kültür salonunda gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Deniz Pişkin, Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar ile birlikte diğer üyeler katıldı.

Kaymakam Deniz Pişkin, burada yaptığı açıklamada, belediye ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'yle hayata geçirdikleri Kültür Elçileri Değerler Eğitimi Projesi’nin içerik olarak Seydişehir'deki gençlere katkı sağlayacağını belirtti.

Pişkin, "Ortaklaşa yürütülecek projede Sadece maddi kalkınma değil, manevi kalkınmanın da temellerini bu projemiz ile birlikte adımını atıyoruz. Projenin amacı; gençlerimizin milli, ahlaki ve kültürel değerlerini özümseyen, evrensel değerlere bağlı, vatan, millet ve bayrak sevgisiyle dolu, vizyon sahibi bireyler olarak yetiştirilmelerini sağlamaktır." dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ‘’Proje9. ve 10. Sınıf lise öğrencilerimizin medeniyet miraslarımıza sahip çıkan, bilgiden hikmete ulaşabilen birer birey olarak yetişmesine vesile olacaktır.Projemizin ilçemize ve tüm öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum.’’ diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: seydişehir

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu