Akdoğan’dan Meram’da Söyleşi Ve İmza Günü

Tantavi Kültür ve Sanat Merkezi, birbirinden değerli programlara ev sahipliği yapmaya devam ederken

13.03.2022 00:02, 4 ay önce eklendi.
 Akdoğan’dan Meram’da Söyleşi Ve İmza Günü

son olarak 62, 63, 64. Hükümet Başbakan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan söyleşi ve imza günü gerçekleştirdi.

Meram Belediyesi tarafından şehrin kültür ve sanat hayatına kazandırılan Tantavi Kültür ve Sanat Merkezi, birçok farklı etkinlikte vatandaşları buluşturmayı devam ediyor. Sergi, tanıtım toplantısı, konferans, defile, söyleşi, imza günü gibi birçok farklı etkinliğin gerçekleştirildiği kültür ve sanat merkezi, mimari yapısı, tarih kokan ambiyansı ve akustik özelliğiyle vatandaşların büyük beğenisini topluyor.

Tantavi Kültür ve Sanat Merkezi’nin bu haftaki konuğu 62, 63, 64. Hükümet Başbakan Yardımcısı, AK Parti Genel Merkez Demokrasi ve Hakem Kurulu Başkanı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan oldu. AK Parti Meram İlçe Gençlik Kolları organizasyonunda düzenlenen programa Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya Milletvekilleri Selman Özboyacı, Orhan Erdem, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş,İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdüssettar Yarar, AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan Hüseyin Ülkü, teşkilat mensupları ve gençler katıldı.

Anahtar Kelimeler: Yalçın AkdoğanYazarKitap

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu