Seydişehir Ve Beyşehirsanayi Odası Yatırımları Konuştu

Seydişehir ve Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odaları ortaklaşa gerçekleştirdiği bölgesel istişare ve kalkınma toplantısında

23.03.2022 20:58, 4 ay önce eklendi.
Seydişehir Ve Beyşehirsanayi Odası Yatırımları Konuştu

iki komşu ilçe arasındaki işbirliği ve dayanışma konuşuldu.

Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Küçük’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen istişare toplantısına Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Akbıyık,  Seydişehir Kaymakamı Deniz Pişkin ve Belediye Başkanı Mehmet Tutal, bölgesel kalkınma noktasında güç birliğinin önemine dikkat çektiler.

Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Küçük, iki komşu ilçenin sanayi ve ticaret odası başkanlığı olarak bölgesel anlamda neler yapılabilir ve esnaf üyelerine nasıl katkı sağlanabilir konusunda istişarede bulunduklarını kaydetti.

Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Akbıyık ise, üyelerin ticaret hacminin daha da gelişmesi ve bölgesel kalkınma noktasında çalışmaların devam etmesi için hep birlikte gayret göstermeye devam edeceklerini, birlikte hareket edildiği sürece her iki komşu ilçe sanayicisinde kazanacağını belirtti.

Kaymakam Deniz Pişkin, “Birlikte çalışıldığı ve ortak hareket edildiği süreç içerisinde, iki komşu ilçe arasındaki işbirliği ve dayanışma güçlenerek devam edecektir. Bölgesel kalkınma ve istihdam noktasında yapılması gereken çalışmaların her zaman yanında ve takipçisiyiz” şeklinde konuştu.

Toplantıya Seydişehir Kaymakamı Deniz Pişkin, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Beyşehir Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Mustafa Akbıyık, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Seydişehir Ticaret Odası Başkanı Cemal Küçük, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Meclis Üyeleri katıldı. 

 

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu