Kuran-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması sonuçlandı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Karapınar ilçe Başkanlığının düzenlediği

28.03.2022 12:39, 4 ay önce eklendi.
Kuran-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması sonuçlandı

Şehit Müfit İvriz Kuran-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması” sonuçlandı.

Kültür Merkezinde  yapılan  yarışma saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Ardından Selçuklu camii İmam Hatip’i  Abbas Çakıcı tarafından Kuranı Kerim tilaveti  gerçekleştirildi.

Ülkü Ocakları Başkanı Kemal Güzey,Gençliğe sahip çıkmaya devam edeceklerini  kaydederek,” Ülkemiz için manevi değerlerimiz için şehit olan  vatan evlatlarını minnetle anıyoruz. Dünyanın neresinde olursa olsun haksızlığa uğrayan tüm soydaşlarımıza yardım eylesin. İçinde bulunduğumuz bu manevi günlerin hürmetine ülkemizi ve devletimizi tüm kötülüklerden korusun. “ dedi.

Veleddin Şevki Çelebi, Abbas Çakıcı, Mustafa Uysal ve Mehmet Köksal'ın   Juri olarak görev yaptığı  yarışmada Abdurrahman Sarıca’ birinci,Muhammet Fatih Alp ikinci ve Osman Aydoğdu ise üçüncü oldu.

Dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi.

Proğrama Şehit Müfit İvriz’in  annesi Ayşe İvriz  babası Mehmet İvriz,Belediye Başkanı Mehmet Yaka,İlçe Emniyet Müdürü Muharrem Mete,İlçe  Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal,İlçe Müftüsü Yunus Aydın,MHP İlçe Başkanı Ercan Alp,AK Parti Başkan Vekili Ercan İvriz  ile diğer davetliler katıldı.

Anahtar Kelimeler: Kuran-ı KerimKarapınar

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu