Karapınar’da Toplamda 5 Okulda 220 İhtiyaç Çocuğa Kıyafet Hediye Edildi.

Şehit Gümrük Muhafaza Memuru Ahmet Serkan Yarımoğlu Eğitim Projesi kapsamında

28.03.2022 19:24, 4 ay önce eklendi.
Karapınar’da Toplamda 5 Okulda 220 İhtiyaç Çocuğa Kıyafet Hediye Edildi.

Karapınar ilçesinde toplamda 5 okulda 220 ihtiyaç çocuğa kıyafet hediye edildi.

Ahmet Serkan Yarımoğlu 'Nun çocukluk arkadaşlarının başlattığı  yardım kampanyasında başta Kazım İleri ve Şehit babasi Şener YARİMOGLU olmak üzere, İbrahim BİRGÜL, İlker Sivrikaya, Adem Tuzcuoğlu 'nun öncülüğünde Karapınarlı hemşehrilerimizin ve hayırsever insanların desteği ile kampanya sona erdi.

Yardım Heyet tarafından "Bir iyilik bir tebessüm" adıyla başlatılan yardım kampanyasına destek olan ve emeği geçen herkese teşekkür edildi.

Heyet üyeleri “Ayrıca projeyi baştan sona destekleyen ve yardımlarını esirgemeyen başta Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÖNAL olmak üzere, Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Metin YAPAR, TOKİ Yavuz Selim Ortaokulu Müdürü Ramazan SAYDAM, TOKİ Yavuz Selim İlkokulu Müdürü Süleyman Karadeniz ve Yunus Emre DAĞ, Ticaret Borsası İlkokulu  Müdürü Fatih Özcan OCAKÇI ve Ümit Sivrikaya, Duran Sezer Ortaokulu Mehmet BALIKÇI öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz”.  denildi.

Cumhuriyet ortaokulunda Şehidimizin adını taşıyan ve Karyem tarafından düzenlenen sınıf ziyaret edildi.

Cumhuriyet Ortaokulunda  düzenlenen programa Şehidimizin  babası Şener Yarımoğlu  İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal,Süt Üreticileri Birliği başkanı Mehmet Tartan ile Başkan Yardımcısı Beycan Kalkan’da katıldı.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu