Karapınar Esnafına Müjdeli Haber

Karapınar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı A.Hakkı Şenyurt’tan esnaf

02.04.2022 14:52, 3 ay önce eklendi.
Karapınar Esnafına Müjdeli Haber

ve sanatkarlarımız ve kooperatif ortaklarını sevindiren  gelişme yaşandığını kaydetti.

Başkan Şenyurt'un açıklaması şöyle: Değerli Esnaf ve Sanatkarlarımız kooperatif ortaklarımız; Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan, sorunlarımızın çözüm noktasında noktasında her zaman yanımızda olan 20. Bölge Birliği Başkanımız Sayın Mehmet Baybağan ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde bazı talep ve sorunlarımızı dile getirdik, bunun sonucu olarak iletmiş olduğumuz talepler birlik başkanımız tarafından kabul edilmiş ve böylece  Karapınar sevdalısı bir başkan olduğunu bir kez daha göstermiştir.Bundan dolayı kendilerine şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kooperatif ortaklarımızdan gelen yoğun talepler doğrultusunda yönetim kurulu olarak istişare toplantısı yapılmış olup; ortaklarımızın kullanacakları krediler için şahıs kefili bulma hususunda zorlandıkları kanaatine varılmıştır. Bu hususta 20. Bölge Birliğimizce de görüşülerek yeniden düzenlemeye gidilmiştir.Alınan kararlar neticesinde kefil sayısında ve ipotek yada rehin sınırlamalarında yeniden düzenleme yapılmıştır.

Buna göre;

50.000.00₺ ye kadar  ipotek - rehin almadan 1 adet şahıs kefili ile (50.000.00₺ dahil),150.000.00₺ ye kadar ipotek ya da rehinli 1 adet şahıs kefili ile (150.000.00₺ dahil)


150.000.00₺ den yukarısı için ipotek yada rehinli 2 adet şahıs kefili alınarak kullandırılmasına karar verilmiştir.

Kooperatif ortaklarımıza hayırlı olmasını dileriz." dedi.
Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu