Büyükelçiler Konya’ya Hayran Kaldı

Bu yıl 9-18 Ağustos tarihleri arasında Konya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek 5. İslami Dayanışma

03.04.2022 20:19, 5 ay önce eklendi.
Büyükelçiler Konya’ya Hayran Kaldı

Oyunları’nın tanıtım programı kapsamında Konya’ya gelen 40 ülkenin büyükelçileri ve yabancı misyon temsilcileri, toplantıların dışında şehrin tarihi ve turistik mekanlarını da gezdi. Konya’nın çok güzel bir şehir olduğunu, hem şehrin hem de gösterilen misafirperverliğin kendilerini etkilediğini belirten büyükelçiler, İslami Dayanışma Oyunları’nın başarıyla geçeceğine inandıklarını söylediler. Heyete teşekkür eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “İnşallah kıymetli büyükelçilerimizin de vesilesiyle Konya’mız dünyanın her köşesinde güzel sözlerle hatırlanmaya devam edecek.” dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 40 ülkeden gelen büyükelçi ve yabancı misyon temsilcilerini Konya’da ağırladı.

Bu yıl Konya’da 9-18 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek 5. İslami Dayanışma Oyunları’nın tanıtımını yapmak üzere Konya Büyükşehir Belediyesi ve Dışişleri Bakanlığı Kültürel Diplomasi Genel Müdürlüğü işbirliğinde hazırlanan tanıtım programına katılan büyükelçiler ve yabancı misyon temsilcileri, aileleriyle birlikte Konya’yı da gezdiler.

Anahtar Kelimeler: BüyükelçilerKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu