Ak Parti Karatay İlçe Yönetimi İftar Buluştu

AK Parti Karatay İlçe Başkanlığı 2500 Teşkilat Mensubunun katılımı ile iftar programında

17.04.2022 00:22, 3 ay önce eklendi.
Ak Parti Karatay İlçe Yönetimi İftar Buluştu

bir araya geldi. Bir Otelde ve Kongre Merkezi’nde büyük bir katılım ile düzenlenen programa; AK Parti İl Başkanı Hasan ANGI, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet GENÇ, Karatay Belediye Başkanı Hasan KILCA ve teşkilatın çeşitli kademeleri katılım sağladı.

HERGÜN KARATAY HALKI İLE RAMAZANIN BEREKETİ PAYLAŞILIYOR.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet GENÇ, iftar öncesinde yaptığı selamlama konuşmasında, her sene olduğu gibi bu sene de Ramazan ayının her gününü hemşerileri ile geçirdiklerini ve Ramazan ayının bereketini paylaştıklarını ifade etti. GENÇ, tüm kademelerin katılımı ile Ramazan ayı boyunca toplam 110 haneye ziyaret gerçekleştirdiklerini de ifadelerinde belirtti.

TAŞRA MAHALLELERİNİN 7 BÖLGESİNDE TOPLU İFTAR GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.

İlçe Başkanı GENÇ, Taşra mahallelerinin 7 bölgesinde toplu iftar programları düzenleyeceklerini ve hemşerileri ile Ramazan ayının bereketini ve birlikteliğini paylaşacaklarını ifadelerinde belirtti.

HERGÜN BİR CAMİ CEMAATİ İLE TERAVİH NAMAZINDA BİR ARAYA GELİNİYOR.

GENÇ, iftar sonrasında da hemşerileri ile de Teravih namazlarında bir araya geldiklerini ve camileri dolduran cemaatler ile namaz çıkışında hasbihal ettiklerini belirtti.

AK PARTİ KARATAY İLÇE BAŞKANLIĞI  2023 SEÇİMLERİNE HAZIR

Ramazan ayı programlarının yanı sıra yaklaşan 2023 seçimleri için de çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz diyen GENÇ, seçim sandıkta kazanılır diyerek sandık kurullarının başkanlarını ve yönetim kurulu üyeleri listelerini de tamamladıklarını ifadelerinde belirtti. GENÇ, sözlerine her seçimde olduğu gibi bu seçimde de yine birincilik ile tarih yazacaklarını belirterek son verdi.

.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu