Antalya Konyalılar Gecesi

Antalya Konyalılar Derneği tarafından düzenlenen “Konyalılar Ramazan Etkinliğinde” sahne alan Konya-

18.04.2022 14:07, 6 ay önce eklendi.
Antalya Konyalılar Gecesi

Bozkırlı saz ve ses sanatçısı Sami Çelik, etkinliğe katılan Konyalılara sahnede yaklaşık 3 saat kalarak birbirinden güzel Konya şarkı ve türkülerini seslendirerek  hem eğlendirdi, hemde  doyumsuz bir gece geçirtti.

Antalya Belediyesi Ramazan Etkinlikleri programı çerçevesinde Antalya Konyalılar Derneği tarafından düzenlenen  “ Konyalılar Ramazan Gecesi Etkinliği “ne çok sayıda Antalya’da yaşayan Konyalılar katılırken, Konya Bozkırlı Saz ve Ses Sanatçısı Sami Çelik, yaklaşık 3 saat sahne de seslendirdiği birbirinden güzel Konya şarkı ve türkülerini seslendirerek geceye damgasını vurdu.

Ses Sanatçısı sahne sonunda Futbolda Süper ligde mücadele eden Yeşil-Beyazlı temsilcimiz Konya spor için bestelediği “Haydi Konya spor’um” marşını geceye katılanlarla birlikte söyleyerek tamamladı. Sanatçı sahne aldığı ilk dakikadan itibaren sahnede şarkı ve türkülerini boğnuna taktığı Konya spor atkısıyla söyledi. Gelen seyircilere sık sık  Yeşil Beyaz diye slogan attıran sanatçı katılımcı Konyalılar tarafındanbüyük alkış aldı

Geceye katılan Antalya da yaşan Konyalılar ise geceden çok memnun kaldıklarını, Antalya Konyalılar Derneğine ve Saz ve Söz Sanatçısı Sami Çelik’e ile emeği geçenlere teşekkür ettiler.


Anahtar Kelimeler: konyaAntalya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant