Unılook ikinci kez Konya’da

Unılook Türkiye - Konya Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri, Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü birlikteliğinde

19.04.2022 13:32, 2 ay önce eklendi.
Unılook ikinci kez Konya’da

25 - 26 Nisan 2022 tarihleri arasında Dedeman Konya Hotel & Convention Center ’da öğrenci ve öğretmenlerimizle, üniversitelerimizi ikinci kez bir araya getirecek.

Girişin ücretsiz olduğu etkinliği ziyaret edecek öğrenci ve öğretmenlerimiz, eğitim kurumları hakkında eğitim dallarını, programlarını, fakülte ve diğer merak ettikleri konuları birebir görüşerek tanıma imkanı bulabileceklerdir. Ayrıca, öğrencilerimiz gün içinde katılacakları seminerlerle üniversiteye bakış açılarını amaçlarını belirlemede destek alacaklardır. 

Unilook Türkiye hakkında bilgi: Mizyal Tanıtım ve Organizasyon ekibi uzun yıllardır eğitim sektörüne hizmet veren firmalarda görev yapmıştır. Ekip Eğitim sektöründe yurt içi ve yurtdışı fuarları projelendirmiş ve bu projeleri başarıyla sonuçlandırmıştır.2015 yılında şirketi kurarak eğitim sektöründe yerini almıştır. Firma Unilook Türkiye markası adı altında Türkiye’de yapılmakta olan en iyi yurtiçi eğitim organizasyonu olma özelliğini ilk senesinde kazanmıştır.  “Doğru Öğrenci, Doğru Tercih” sloganıyla gerçekleştirdiği ilk etkinlikten itibaren, üniversiteleri hedef kitlesindeki öğrencilerle, aday öğrencileri de hayallerindeki üniversiteler ile bir araya getiriyor.”

25-26 Nisan 2022 Unilook Türkiye - Konya etkinliğe şehrimiz dahil olmak üzere 20’ye yakın üniversite katılacaktır.  Unılook yönetim kurulu Başkanı Caner IŞKIN Tüm Öğrencileri  fuarımıza bekliyoruz dedi.

 

Anahtar Kelimeler: UnılookTanıtımGünleriKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu