Tozoğlu, Angı, Bir Turşucu Dükkanı Açmalı, En Kısa Zamanda

Bir Turşucu Dükkanı Açmalı, En İyi Turşu Sirkeyle Mi Limonla Mı Olur Bu Konuyu Aydınlatmalıdır.

21.04.2022 21:50, 3 ay önce eklendi.
Tozoğlu, Angı, Bir Turşucu Dükkanı Açmalı, En Kısa Zamanda

 

Milletimiz uzunca bir süredir ağır ekonomik krizin altında ezilmektedir. Geçen Ramazanlarda "veren el" olan bazı vatandaşlarımız bu yıl maalesef "alan el" olmak durumunda kalmıştır.

Ülkemizde insanlarımızın alım gücü aşırı derecede düşerken, maaşlarıyla ay sonunu getirebilmekte zorlanırken sorunların müsebbibi olan  ve vatandaşı rahatlatması gereken iktidar partisinin temsilcileri milletimizin aklıyla alay etmektedir.

AK Parti Konya il başkanı Sn. Hasan Angı domates biber fiyatlarındaki artışı da toplumun zenginleşmesine bağlamış ve eskiden turşu kurulduğunu artık vatandaşın kışın domates yediğini bunun da bir zenginleşme alameti olduğunu ifade etmiştir.

Bu ifadeler milletimizin aklıyla alay etmektir. Sn. Hasan Angı milletimiz, aklıyla alay edene en ağır cezaları vermiştir. Hiç tereddütünüz olmasın önümüzdeki ilk seçimde sizlere de gereken cezayı verecek, kırmızı kart ile oyun dışı bırakacaktır.

O aşamadan sonra Sn. Angı'ya tavsiyemiz bir turşucu dükkanı açması ve en iyi turşunun limonla mı, sirkeyle mi olacağı hakkında yapılacak tartışmalarda başı çekmesidir. Zira milletimizin artık kendilerinden bir beklentisi kalmamıştır.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu