Şehit Selçuk Özer’in Amcaoğlu Bilardo Turnuvasının Şampiyonu Oldu

Akşehir Belediyesi Genç Akşehir Kültür Sanat Eğitim ve Spor Merkezi’nin (Genç AKSES) etkinlikleri kapsamında

25.04.2022 21:09, 2 ay önce eklendi.
Şehit Selçuk Özer’in Amcaoğlu Bilardo Turnuvasının Şampiyonu Oldu

Akşehir Bilardo işbirliği ile düzenlenen ödüllü bir bilardo turnuvası sonuçlandı. Bilardo Turnuvasının şampiyonu; 31 Mayıs 2017 günü Terörle Mücadele Harekatı kapsamında Diyarbakır İli, Lice İlçesinde, gerçekleştirilen operasyon sırasında, BTÖ ile çıkan çatışma sonucu Şehit olan, Jandarma Uzman Çavuş Selçuk Özer’in Amcaoğlu Mustafa Özer oldu.

Turnuvanın final karşılaşmasını Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya ile Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel’de izledi. Mustafa Özer ve Muhammed Ateş arasında oldukça çekişmeli geçen final karşılaşmasında şampiyonluğu Mustafa Özer kazandı.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya bilardo turnuvasının ilk kez düzenlendiğini belirterek “İnşallah bundan sonra bu dalda faaliyetlerimiz artarak devam edecek. Bu turnuvada 32 sporcumuz arasında Mustafa Özer kardeşimiz turnuvanın birincisi oldu, kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. İkinci olan Muhammed Ateş ve üçüncü olan Rahim Gödel kardeşlerimizi de tebrik ediyoruz. Yarışmaya karılan ilk üçe giremeyen diğer hemşehrilerimizi de kutluyorum. Önemli olan katılmak, inşallah inanıyorum ki bir sonraki turnuvalarda onlarda derece alacaklardır. Ben Akşehir’imizde bilardo sporuna ilgi duyanları gördükçe çok mutlu oldum. Akşehir Belediyesi olarak bizde bu sporu desteklemeye devam edeceğiz. Çünkü amacımız; gençlerimiz için yeni spor alanları oluşturmak, onları olumsuz ortamlardan bu şekilde güzel alanlara ve spora teşvik etmektir. Ben bu vesileyle Akşehir Bilardo İşletmecisi Salih Çokgezer kardeşime de çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz ve ekibine de teşekkür ediyorum “dedi.

Şampiyonluğu Şehit Kardeşim Selçuk Özer’e Adıyorum

Turnuvanın birinciliğini kazanan Mustafa Özer’de Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya ve Akşehir Bilardo İşletmecisi Salih Çokgezer’e teşekkür ederek “Bu turnuvanın şampiyonluğunu canım kardeşim Şehit Selçuk Özer’e armağan ediyorum. Kendisi de bir bilardo aşığıydı. Mekanı cennet, ruhu şad olsun. Selçuk’un vesilesiyle tüm şehitlerimize rahmet diliyorum” diye konuştu.

Akşehir Bilardo İşletmecisi Salih Çokgezer’ turnuvanın düzenlenmesi için katkı veren Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’ya teşekkür ederek “sponsorlarımız Merve Kuyumculuk Mustafa Sert’e, Doğaç Medya Doğukan Doğaç’a ve Anıt Otopark Halil Şahbaz’a da çok teşekkür ediyorum. Bu turnuvanın düzenlenmesinde verdikleri katkılardan dolayı hepsinin eline koluna sağlık. İnşallah bundan sonra turnuvalarımız bu şekilde devam edecek” ifadelerini kullandı.

Turnuvada birinci olan Mustafa Özer çeyrek altın, ikinci olan Muhammed Ateş gram altın, üçüncü olan Rahim Gödel ise yarım gram altın ile ödüllendirildi.

 

Anahtar Kelimeler: Bilardoakşehirşehit

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu