Konya’da Uyuşturucu Operasyonu: 52 Şahsa İşlem Yapıldı

Konya da zehir tacirleri ve uyuşturucu satıcıları tarafından piyasaya sürülmek üzere hazırlanan uyuşturucu

26.04.2022 15:22, 3 ay önce eklendi.
Konya’da Uyuşturucu Operasyonu: 52 Şahsa İşlem Yapıldı

maddelerin ele geçirilmesine yönelik 18 Nisan – 24 Nisan tarihleri arasında yapılan operasyonlarda 43 farklı olayda 52 şüpheli şahsa işlem yapılarak çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü sokak satıcılarına yönelik yapılan operasyonlara bir yenisini daha ekledi.

Narkotik Ekiplerince farklı ilçe ve adreslerde 18 Nisan – 24 Nisan tarihleri arasında yapılan çalışmalarda 43 farklı olayda 52 şüpheli şahsa Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak/Nakletmek ve Uyuşturucu Madde Kullanmak suçlarından işlem yapıldı.

Narkotik ekiplerinin titiz çalışmaları sonucunda yapılan detaylı aramalar neticesinde, Bir miktar Esrar maddesi, Metamfetamin maddesi, uyuşturucu yapımında kullanılan ham madde, 98 gram eroin maddesi ile 1237 adet Uyuşturucu Hap ve 4 adet Hassas Terazi ele geçirilerek el konuldu.

İŞLEM YAPILAN 52 KİŞİDEN 11’İ TUTUKLANDI

Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak/Nakletmek ve Uyuşturucu Madde Kullanmak suçlarından 43 farklı olayda, 52 şüpheli şahsa işlem yapıldı. 37 şüpheli şahıs işlemleri sonrasında, 3 şahıs ise adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı. 1 şüpheli şahsın işlemleri devam ederken 11 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ayrıca hakkında uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapmak suçundan yakalama kararı bulunan 8 şahıs polis ekipleri tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu