Brezilya’daki Olimpiyatlarda Meram Belediyespor’dan 2 Gümüş Madalya

Meram Belediyesporlutaekwondo sporcuları Selma Canlı ve Muhammed Bilici, Brezilya’da

09.05.2022 12:20, 7 ay önce eklendi.
Brezilya’daki Olimpiyatlarda Meram Belediyespor’dan 2 Gümüş Madalya

düzenlenen İşitme Engelliler Yaz Olimpiyat Oyunları’nda elde ettikleri başarılarla gümüş madalyaya uzandılar. Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, sporcuları tebrik ederek Meram Belediyespor’un adeta bir sporcu fabrikasına dönüştüğünü kaydetti.

Meram Belediyesporlu sporcular elde ettikleri başarılarla ülkemizin gururu olmaya devam ediyor. Son olarak Brezilya’da düzenlenen 24. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyat Oyunları’nda Teakwondo sporcuları Selma Canlı ve Muhammed Bilici önemli başarı elde etti. Ülkemizi temsil eden milli sporcular birbirinden zorlu rakiplere karşı mücadele vererek gümüş madalya almaya hak kazandılar. 57 kilogram büyük bayanlarda Selma Canlı, 58 kilogram büyük erkeklerde Muhammed Bilici olimpiyatlarda gösterdikleri başarıyla dikkatleri üzerlerine çektiler.

“KULÜBÜMÜZ ADETA BİR SPORCU FABRİKASINA DÖNÜŞTÜ”

Meram Belediyespor’unKonya’nın yanısıra Türkiye’ninde gurur duyacağı başarılara imza attığını belirten Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, “Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması, daha sağlıklı bireyler olarak yetişmesi için büyük önem verdiğimiz Meram Belediyespor’da sporcularımız, katıldıkları müsabakalarda elde ettikleri başarılarla göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Kulübümüz, yetiştirdiği gençlerle adeta bir sporcu fabrikasına dönüştü. Brezilya’da düzenlenen İşitme Engelliler Yaz Olimpiyat Oyunları’ndan madalyalarla dönen kulübümüz sporcuları Selma Canlı ve Muhammed Bilici kardeşlerimizi, hocalarını ve kendilerini spora yönlendiren ailelerini tebrik ediyorum” şeklinde görüş belirtti.

Anahtar Kelimeler: İşitme EngellilerMeramspor

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant