Toptan İsimli Plakalık Nereden Alınır?

Parker Otomotiv A.Ş. toptan fiyatına plakalık alınabilecek en kaliteli sitelerden biridir. İnternet sitesi, telefon numarasından arayarak

23.05.2022 10:00, 1 ay önce eklendi.
Toptan İsimli Plakalık Nereden Alınır?

ya da Whastapp hattından mesaj ile firmaya ulaşıp ürünler ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almak mümkündür.

Öncelikle plakalık nedir, ne işe yarar, nasıl tasarlanır, kişiye özel ve firmaya özel alımlar nasıl yapılır, toptan ve perakende fiyatları nasıldır gibi sorulara yanıt bulmak için yazımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca detaylı inceleme yazımızda plakalık çeşitleri nelerdir, hangi malzemeler kullanılarak üretilir gibi bilgilerde vermekte olacağız. Plaka tasarlama, kişisel ya da kurumsal talepler üzerine verilen bir hizmettir.

Plakalık nedir, ne için nasıl kullanılır?

Pleksi ve ışıklı plakalıklar en çok tercih edilen modellerdir. Krom plakalık seçeneği de mevcuttur. Lazer kesim, 3D tasarım plakalıklar gibi birçok seçenek vardır. Seçilen malzeme kalitesi plakalığın ömrünü belirlemektedir. Pleksi plakalık üretilirken yazı şekli, isim, figür gibi desenler eklemek mümkündür. Plakalıklar uzun süre kullanılacak parçalar olduğundan olumsuz hava koşullarına uygun malzemeler seçmek önemlidir. Dayanıklı ve kullanışlı malzeme seçimi bu noktada önemli olacaktır.

Plaka altlığı ya da plaka altı olarak bahsedilen parça plakanın takıldığı plakalık olarak bahsedilen kısımdır.

Kişiye özel plakalık ya da firmaya özel plakalık nasıl tasarlanır?

Bireysel olarak ya da özel şirketler isme özel plaklık talep edebilirler. İsimli plakalıklar hem araba plakalık hem de motosiklet plakalık şeklinde olabilmektedir. Kare plakalık seçeneği dışında dikdörtgen plakalık da mevcuttur. Malzeme, şekil, kişiye özel nitelikler belirlendiğinde tasarıma başlanmıştır. Kişisel plakalıklarda tercihler kişiye özel olarak değişir. Şirket plakalıklarında, firma logosu gibi firmaya özel bilgiler tasarıma eklenebilir. Ayrıca plaka altına isim yazma opsiyonu da bulunur.

Plaka bastırma işlemi için ilk olarak Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şubesi’nden randevu alınmalıdır. Nüfus cüzdanı, araç ruhsatı ile plakalar hazır olduğunda randevuya gidilmeli ve sonrasında ise Şoförler Odasına bağlı plaka basım yerlerinden plaka bastırılmalıdır.

Toptan isimli plakalık nedir? Toptan plakalık nasıl imal edilir?

Genellikle firmaların, şirketlerin, ticari işletmelerin kısacası birden çok aracı olan işletmeler plakalıklarında firmalarına dair bilgilerin bulunmasını istemektedir. Bir reklam alanı olarak görülen plakalıklarda toptan isimli plakalık talebi bu firmalardan gelmektedir. Firmaların talebine göre özel isimli plakalıklar üretilmektedir. Tasarım talep eden firma tarafından oluşturulabileceği gibi belli bir ücret karşılığında tasarlama hizmeti de alınabilir. Belirlenen bütçeye göre plakalık özellikleri belirlenip tasarım üzerine eklenir.

Toptan isimli plakalık nasıl tasarlanır, nereden alınır?

 

Plakalıklar tek başına alınabileceği gibi toptan olarak da alınabilmesi mümkündür. Toptan isimli plakalık ve isimsiz olan plakalık satın alanlar, kendi araç filoları olan lojistik firmaları ya da kendilerine ait birden çok otomobili olanlar için uygundur.

Parker Otomotiv A.Ş. firması toptan isimli plakalık tasarlamak ve satın almak için en uygun adrestir. İnternet sitesi ve Twiiter sayfasından firma ve ürünleri hakkında detaylı bilgi edinilebilir. Plaka altlığı olarak da adlandırılan plakalıklar, kolay kırılmayan sağlam malzemelerden üretilmesi gerekmektedir. Toptan plakalık alımlarını firmalar yapacağından üretilen plakalıklar her türlü hava şartlarına dayanabilecek üretim yapılmalıdır. Parker Otomotiv A.Ş. firmasının fiiyatları son derece uygun olmakla birlikte ürünleri de son derece kalitelidir.

Toptan plaka altlığı, şirketin her otomobilinde olan metal ve pleksi plakanın takılı olduğu plakayı koruyan çerçeve bölümüdür. Plakalığın en büyük avantajı; toptan plakalık malzemenin alt tarafında olan bölüme firmanın adı, logosu, telefon bilgileri gibi özel bilgileri yazdırarak firması için oldukça uygun fiyatla bir promosyon ve reklam alanı oluşturmasıdır

 

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu