Mutluluğa Evet dediler

Ali ve Ayşe Mine, bir ömür mutluluğa ‘evet’ dedi. Genç çifti mutlu günlerinde yakınları ve dostları yalnız bırakmadı.

26.05.2022 23:14, 3 ay önce eklendi.
Mutluluğa  Evet dediler

Danabaş ve Doğan aileleri de çocuklarının mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşadı .

Havva-Mehmet Doğan ailesinin oğlu Ali, Canan-Mustafa Danabaşailesinin kızları Ayşe Mine ile bir ömür mutluluğa ‘Evet’ diyerek, hayatlarını birleştirdi. Bir Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğünde genç çift evlenmenin, aileleri de çocuklarınınmürüvvetini görmenin mutluluğunu, sevincini yaşadı.

“Denizler durulmaz dalgalanmadan, umutlar yeşermez sevgi olmadan, yalnızlıklar yok olmaz yuva kurmadan, mutluluklar yaşanmaz dostlar olmadan” notu ile yakınlarını ve dostlarını düğünlerine daveteden Danabaş ve Doğan aileleri, düğün boyunca konuklarla ilgilendi, mutluluklarını paylaştı. Geleneksel Konya pilavının ikram edildiği düğünde çiftlerin arkadaşları en mutlu gününde onları yalnız bırakmayarak sevinçlerine ortak oldu. İlgileri için yakınlarına teşekkür eden genç çift, "Evlilik kadar güzel bir mutluluk yok" diyerek bekarlara de mesaj verdi.

Davetliler de sevgi ve saygı içerisinde sağlıklı bir ömür sürmeleri temennisiyle Ali ve Ayşe Mine’ye iki cihan saadeti diledi, beraberliklerinin iki aileye de mutluluk getirmesi için duaetti.

Ali-Ayşe Mine çiftineCenab-ı Allah’tan sağlıklı bir ömür ve mutluluk diliyor, Danabaş ve Doğan ailelerine hayırlıolsun dileklerimizi iletiyoruz.

Anahtar Kelimeler: Mutluluğa Evet dedilerkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu