Zümrüt Pırlanta Yüzük

Değerli taşlar arasında bulunan zümrüdün kadınlar için özel bir yeri vardır.

29.05.2022 14:58, 3 ay önce eklendi.
Zümrüt Pırlanta Yüzük

Çünkü gücün ve cesaretin sembolü olarak gösterilir. Mücevher sektöründe kullanılan zümrüt ile birbirinden farklı modelde takılar tasarlanıyor. Zümrüt yanında pırlanta kullanılarak daha da değerli hale geliyor. Yüzük, küpe ve kolye başta olmak üzere pek çok takı tasarlanarak kadınların göz zevkine hitap ediyor.

Zümrüt Pırlanta Yüzük Modelleri

Mücevher sektöründe kullanılan zümrütler içerisinde en çok tercih edilen parlak yeşildir. Ancak karanlık yeşil renk ve sarıya çalan renkler ile de takı tasarımı yapılıyor. Her yaş için ve her tarz sahibi kadın için uygun zümrüt pırlanta yüzük modeli vardır.

Zümrüt Pırlanta Yüzük Fiyatları 

Nefes kesici güzellikte olan bu ürünlerin fiyatları tasarıma bağlı olarak ve koleksiyona bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Sade ve minimal özelliklere sahip olan yüzük fiyatları yüzüğün ayarına bağlı olarak da değişiyor. Zümrüdün ağırlığının yanında yüzükte kullanılan altının ayarı da zümrüt pırlanta yüzük fiyatına etki eder.

Yüzükte kullanılmış olan pırlantanın karat renk ve berraklık özellikleri de yüzük fiyatına etki edecektir. Zümrüdün ve pırlantanın kesimine bağlı olarak da fiyatlar aşağı ya da yukarı doğru hareket edebilir. Birbirinden güzel kolyeleri https://www.emajewellery.com.tr/zumrut-pirlanta-yuzuk adresinde bulabilirsiniz.


Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu