Çene Dolgusu

Çene ucundan başlayarak kulak önüne kadar dolgu uygulamaya çene dolgusu adı veriliyor.

29.05.2022 15:05, 3 ay önce eklendi.
Çene Dolgusu

Çene ucundan başlayarak kulak önüne kadar dolgu uygulamaya çene dolgusu adı veriliyor. Uygulama sayesinde çene kısımları daha belirgin hale getiriliyor. Çene hatlarına ve çenenin uç kısımlarına yapılan uygulama sayesinde yüz hatları belirginleşerek estetik bir görünüm kazanılıyor. Cinsiyet fark etmeksizin bu uygulamaları hem kadınlar hem de erkekler yaptırabiliyor.

 

Çene Dolgusu Nedir?

Çene hatlarını belirginleştirmek için yapılan bu uygulama uzman hekimler tarafından yapılır. Çene kısmının daha net ve güzel olması amacı ile yapılan bu uygulamalara talep günden güne artıyor. Tecrübeli hekimlerden yardım alarak daha estetik bir görünüm elde ediliyor. Uygun miktarlarda dolgu malzemesi kullanarak dolgunun kalıcılığı artırılırken kişilerin sağlıkları da olumlu etkileniyor.

Çene Dolgusu Fiyatları

Uygulama için kullanılacak olan dolgu miktarı ve ürün türü çene dolgusufiyatları üzerinde etkili. Her insanın yüz yapısının farklı olmasından dolayı kullanılması gereken malzeme ölçüsünde değişiklik oluyor. Ancak kullanılan dolgu malzemesinin mutlaka kaliteli olması gerekir. Sağlık standartlarına uygun nitelikte olan malzemeler kullanılması kişilerin sağlığı için son derece önemlidir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için https://www.dryusuftopal.com/jawline-cene-dolgusu/adresine girebilirsiniz.

 


Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu