Dijital Dünyada Büyük Buluşma

Büyük Buluşma: Dijital Dünyada Markalaşma etkinliği 2 Haziran Perşembe günü Konya ‘da gerçekleşti.

04.06.2022 14:21, 4 ay önce eklendi.
Dijital Dünyada Büyük Buluşma

Armiya Teknoloji ve Dinameat Burger sponsorluğunda gerçekleşen ve ilk kez 5 önemli konuğun konuşmacı olduğu etkinlik iş dünyası ve eğitim dünyasını bir araya getirdi.

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümünün reklam sektöründe saygın yerlere gelmiş ilk mezunlarının reklamcılık öğrencileriyle ve Konyalı iş adamları ile buluşturan Büyük Buluşma etkinliği 2 gün sürdü. İlki 1 Haziran Çarşamba günü Selçuk Üniversitesi Kampüsünde SAKM Malazgirt Salonunda gerçekleşirken, ikinci gün 2 Haziran Perşembe günü Konya Ramada Otel’de gerçekleşti. Çağrı Çiftçi, Mansur Kutlu, Mehmet Salih Demirci, Samed Cantürk ve Yakup Öz’ün konuşmacı olduğu Büyük Buluşma etkinliklerini Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altunbaş yönetiminde Reklamcılık Bölümü Reklamcılık Kulübü organize etti.

Yoğun katılımın olduğu ve yaklaşık 4 saat süren etkinlik sonunda konuklara plaketlerini ve hediyelerini Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölüm Başkanı Sayın Prof. Dr. Hüseyin Altunbaş, Armiya Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Sayın Özgen Kart, Dinameat Genel Müdürü Sayın Hüseyin GÖK ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Gastronomi Bölümü Akademisyenlerinden sayın Doç. Dr. Yılmaz Seçim takdim etti.

Dijital Dünyada Markalaşma etkinliğine katılarak bizlere değerli bilgi ve tecrübelerini aktaran konuklarımız Sayın Çağrı Çiftçi’ye, Sayın Mansur Kutlu’ya, Sayın Mehmet Salih Demirci’ye, Sayın Samed Cantürk’e, Sayın Yakup ÖZ’e katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant