Beyşehir Ziraat Odası`nda Adem Metli Dönemi

Konya`nın Beyşehir İlçesi Ziraat Odası Başkanlığı`nda yapılan olağan genel kurulda başkanlığa Adem Metli seçildi.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Beyşehir Ziraat Odası`nda Adem Metli Dönemi

Beyşehir ’de 48 yıldan bu yana Ziraat Odası Başkanlığı ’nı yürüten Dursun Ersözlü ’nün aday olmayacağını açıklamasının ardından, odada başkanlık için 4 isim yarıştı.

Beyşehir Ziraat Odası Konferans Salonu ’nda yapılan genel kurula aday olmayan Beyşehir Ziraat Odası Başkanı Dursun Ersözlü, Beyşehir Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Abdurrahman Sevgili ve delegeler katıldı.

Divanın oluşturulması sonrasında Beyşehir Ziraat Odası Başkanı Dursun Ersözlü ile adaylar konuşmalarını yaparken, daha sonra seçimlere gidildi. Seçimlere 110 delege katılırken, sandıkların açılmasının ardından oylar tasnif edildi. Ziraat Odası Başkanlığına 55 delegenin oyunu alan Adem Metli seçildi. Diğer adaylardan Memiş Çelik 28, Mustafa Ağralı 26, Ahmet Yakar ise 1 oy aldı.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından bir değerlendirme yaparak delegelere teveccühünden dolayı teşekkür eden yeni Ziraat Odası Başkanı Adem Metli, seçimin gayet güzel demokratik ve olgun bir hava içerisinde geçtiğini söyledi. “Delegelerin teveccühü bizim üzerimizeymiş. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. İnşallah gösterdikleri bu teveccühe mazhar olmaya çalışacağım” diye konuşan Metli, şunları kaydetti; “Önümüzdeki günlerde çiftçimizle bir araya geleceğiz, onlara verdiğimiz mesaj doğrultusunda işbirliği çareleri arayıp birlikte hareket edeceğiz. Ben inanıyorum ki, bize oy vermeyen arkadaşlarla da bundan sonra senli benli olacağı, onların da fikirlerinden istifade edeceğim.”

Anahtar Kelimeler: Adem Metli

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant