Köklüsoy ve Akpınar ailelerinin düğün mutluluğu

Ahmet ve Özlem bir ömür mutluluğa ‘evet’ dedi.

27.06.2022 12:51, 2 ay önce eklendi.
Köklüsoy ve Akpınar ailelerinin düğün mutluluğu

Konya Ticaret Borsası Meclis Başkanı M.Namık Köklüsoy’unoğlu Ahmet, Ahmet-Fatma Akpınar ailesinin kızı Özlem ile dünyaevine girdi

Konya Ticaret Borsası (KTB) Meclis Başkanı M. Namık Köklüsoy-Gülşen Köklüsoy çiftinin oğulları Ahmet, Konya’nın tanınmış ailelerinden Ahmet-Fatma Akpınarçiftinin kızları Özlem ile dünyaevine bi r Düğün salonunda gerçekleşen düğünde genç çift evlenmenin, aileleri de çocuklarınınmürüvvetini görmenin mutluluğunu, sevincini yaşadı.Çiftin nikah şahitliğini AK Parti 26. Dönem Konya Milletvekili, Muhammet Uğur Kaleli yaparken düğüne Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Ulusal Hububat Konseyi Başkanı Özkan Taşpınar’ın yanı sıra iş ve tarım dünyasından çok sayıda kişi katıldı.

Bir ömür mutluluğa ‘Evet’ diyerek, hayatlarını birleştiren Ahmet ve Özlem, “Yaşamı güzellikleriyle, zorluklarıyla, hüzün ve mutluluklarıyla her anında paylaşmaya; evet…” notu ile yakınlarını ve dostlarınıdüğünlerine davet etti. Köklüsoy ve Akpınar aileleri, düğün boyunca konuklarla ilgilendi,mutluluklarını paylaştı. Düğünde çiftlerinarkadaşları en mutlu gününde onları yalnız bırakmayarak sevinçlerine ortak oldu. Davetliler sevgi ve saygı içerisinde sağlıklı bir ömür sürmeleri temennisiyle Ahmet ve Özlem’e iki cihan saadeti diledi, beraberliklerinin iki aileye de mutluluk getirmesi için duaetti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu