MHP Adım Adım toplantıları deva ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Konya da“Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları devam ediyor.

27.06.2022 12:58, 2 ay önce eklendi.
MHP Adım Adım toplantıları deva ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Konya’da Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantılarına devam etti. Üç gün boyunca yedi ilçe programı yapan MHP Heyeti; MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, MHP Konya Milletvekili Esin Kara, MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, MHP MYK Üyeleri Güzide Çipan ve Doç.Dr.ÖzerKarakayacı ve MHP Konya İl Yöneticilerinden oluştu. Cuma günü Kulu ve Selçuklu ilçeleri ile başlayan program cumartesi Akören, Tuzlukçu ve Akşehir ilçelerinde Pazar günüde Sarayönü ve Altınekin İlçelerinde yapıldı. MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan;” Haziran ayının başından beri 29 ilçemizde vatandaşlarımızla kucaklaşıp istişarelerde bulunduk. İnşallah bu hafta Cihanbeyli ve Karatay ilçelerimizde yapacağımız toplantılarla 31 ilçe toplantımızı tamamlamış olacağız. Bilge Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ'nin dediği gibi; Biz insanüstü bir gayretle çalışıyoruz, geceyi gündüze katıyoruz, enerjimizi emeğimize katıyoruz. Cumhuriyetin 100'üncü yıl dönümüne adım adım hazırlanıyoruz.

İlçe İlçe gezip vatandaşlarımıza hem düşüncelerimizi anlatıyor, hem de aydınlatma görevimizi yapıyoruz. İnsanımızın yüreğine yağmur gibi yağıyor, umutlarını yeşertiyoruz." Dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı yaptığı konuşmalarda, döviz üzerinden Türkiye ekonomisini sıkıştırma girişimlerinin sonuçsuz kalacağını, Türkiye'yi teslim alamayacaklarını vurguladı.

"Hiç kimse sabrımızı sınamasın, gücümüzü denemeye kalkışmasın"

Kalaycı, terörle mücadelenin çok boyutlu bir süreç olduğunu vurgulayarak, " PKK, YPG, FETÖ kukladır, Türk milletiyle kimlerin hesabı varsa Türkiye'nin varlığından ve egemenlik haklarından kimler rahatsızsa terörizmin baronları onlardır." dedi.

Türkiye'nin varoluş mücadelesinin bir yandan terör örgütüyle, diğer yandan emperyalizme piyonluk yapan Yunanistan vasıtasıyla engellenmek istendiğini söyleyen Kalaycı, Yunanistan'ın gerilimi tırmandırdığını dile getirdi.

Kalaycı, Cumhur İttifakı'nın vatan nöbetinde olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Hiç kimse sabrımızı sınamasın, gücümüzü denemeye kalkışmasın. Aklını başına almayanın aklını almak bizim için çocuk oyuncağıdır. Yeri gelirse Atina'nın başlarına yıkıldığını, Ege sularının ne kadar serin ne kadar derin olduğunu ağır bedeller ödeyerek göreceklerdir. Türkiye tarihi kazanımlarından, egemen devlet onurundan asla ödün vermeyecektir. Hiç kimseden korkumuz yoktur. Türk milleti varlığını ne pahasına olursa olsun savunacaktır. Türkiye Cumhuriyeti'nin sonsuza kadar yaşaması için gereğini sonuna kadar yapacağız. Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletinin sesidir. Sevdamız millet, aklımız Türkiye'dir. "

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu