Hisarcıklıoğlu, Tarafından Başkan Bilgin’e Hizmet Şeref Belgesi Ve Plaket Takdim Edildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’mizin 70. Kuruluş Yıldönümü Etkinliği kapsamında,

27.06.2022 15:18, 2 ay önce eklendi.
Hisarcıklıoğlu, Tarafından Başkan Bilgin’e Hizmet Şeref Belgesi Ve Plaket Takdim Edildi

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Sadettin BİLGİN ve Odamız Genel Sekreteri Merve ARSLAN Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket Takdim Törenine katılım sağladı.

Programın Ödül Töreni kapsamında; Ticaret Bakanı Sayın Mehmet Muş ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Sadettin BİLGİN’e Hizmet Şeref Belgesi ve plaket takdim edildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 70.Yıl etkinlikleri ile ilgili konuşan Başkan BİLGİN “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 70.yıl etkinlikleri kapsamında, DOĞA ve EĞİTİM vurgusunu hep ön planda tutan, Türkiye Odalar ve Birliği’mizin değerli Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU camiamızı onurlandırdı. Pandemi sebebiyle uzun süredir bir araya gelemediğimizden, etkinliğimiz coşkulu bir şekilde kutlandı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’mizin 70.yılının ülkemize ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu