Konya İl Emniyet Müdürlüğü'nden Anlamlı Proje

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan

27.06.2022 15:21, 2 ay önce eklendi.
Konya İl Emniyet Müdürlüğü'nden Anlamlı Proje

 “Son Zaferin Mektupları” isimli proje ile Konya geneli lise öğrencileri arasında mektup yarışması düzenlendi. Son katılım tarihi 18 Temmuz 2022 olan yarışmada dereceye giren ilk 100 öğrenci ödüllendirilecek.

İl Emniyet Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün de paydaş olarak yer aldığı projede, Büyük Taarruz 'un 100. yıl dönümünde, Büyük Taarruz’a katılan askerlerin ailelerine yazdığı ya da ailelerinin savaşta yer alan askerlerimize yazdığı mektupları, öğrenciler tarafından askerlerimizin ya da ailelerinin ağızından yeniden yazmaları isteniyor.

İLK 100 ÖĞRENCİ ÖDÜLLENDİRİLECEK

Son katılım tarihi 18 Temmuz 2022 olan yarışmada, Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından oluşturulan komisyonda değerlendirilen eserlerden birinci olan eser sahibine diz üstü bilgisayar, ikinci olan eser sahibine bisiklet ve üçüncü olan eser sahibine tablet hediye edilecek. Sonraki yedi kişi mansiyon ödülü olarak Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından, Konya Bilim Merkezi Bilim Marketten 750 TL alışveriş hakkı kazanacak. Ayrıca ilk 100’e giren öğrenciler, Konya İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen iki günlük Afyonkarahisar ve Kütahya gezisine katılma hakkı kazanacak.

Katılmak isteyenler lise öğrencileri detaylı bilgiye “www.konya.pol.tr/sonzaferinmektuplari” adresinden ulaşabilirler.

Anahtar Kelimeler: Emniyetprojekonyapolis

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu