Sağlık çalışanlarının Büyükşehir Belediyesinden talepleri var

Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Dr. Ahmet Uzunay, “ Ülkemizde Pandemi döneminde büyük uğraşlar vererek fedakârca hizmet veren

28.06.2022 13:36, 6 ay önce eklendi.
Sağlık çalışanlarının Büyükşehir Belediyesinden talepleri var

Sağlık çalışanları için, Konya Büyükşehir Belediyesince verilen ücretsiz  toplu taşıma uygulamasının devam etmesini talep ediyoruz” dedi.

Memur-Sen Konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Dr. Ahmet Uzunay, Konya Büyükşehir Belediyesi nezdinde pandemi sürecinden bu yana devam eden Sağlık çalışanlarına” Ücretsiz Toplu Taşıma” uygulaması 30 Haziran 2022 tarihinde sona erecektir. Sendika olarak Konya Büyükşehir Belediyemize bu uygulamanın uzatılması için 3 kez dilekçe verdik. Şimdi pandemi sürecinin kahramanlarına bu sürenin uzatılması talep ediyoruz. Çünkü sağlık çalışanlarımız yine her zaman olduğu gibi fedakârca çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam etmektedirler. Konya Büyük Şehir Belediye Başkanımız Ugur İbrahim Altay ve ekibinden bu kararın yeniden gözden geçirilmesini ve tarihinin uzatılmasını istiyor. Gereğinin yapılacağına inancımız sonsuzdur” dedi.

Bilindiği üzere Konya Büyükşehir Belediyesi KBB Trafik tarafından yapılan açıklamada son tarihin  30 Haziran 2022 olduğu ilan edilmişti.

               

Anahtar Kelimeler: sağlıkbelediyeucretizotobus

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant