Gelecek Partisi Geçim İçin Seçim Sloganı İle İmza Kampanyası Başlattı

Gelecek Partisi Genel Merkez Başkanlık Kurulu kararı ve Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun

30.06.2022 20:14, 6 ay önce eklendi.
Gelecek Partisi Geçim İçin Seçim  Sloganı İle İmza Kampanyası Başlattı

talimatı ile Türkiye genelinde “GEÇİM İÇİN SEÇİM” Sloganı ile başlatılan imza kampanyasının Konya ayağı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez ilçe Başkanlıklarının katılımı ve İl Başkan Vekili Ahmet Arslan’ın basın açıklaması ile başlatıldı.

İlk günde bin beş yüz civarında imzanın atıldığı “GEÇİM İÇİN SEÇİM “ İmza kampanyasının Konya ayağında kameralar karşısına geçen İl Başkan Vekili Ahmet Arslan: “Beceriksiz ekonomi yönetimiyle işçinin, asgari ücretlinin, çiftçinin, esnafın, emeklinin ve memurun fakirleşmesine imza atan iktidara siz de atacağınız bir imzayla artık yeter! DUR DEYİN!” Dedi.

“GEÇİM İÇİN SEÇİM” İMZA KAMPANYAMIZI BAŞLATIYORUZ.

“Ülkemiz son yıllarda maalesef derin bir ekonomik ve siyasi krizin içerisine girmiştir. Bu krizin sorumlusu halkın % 52’sinin desteğiyle iktidara gelen hükümettir. Hükümet liyakatsiz kadrolarıyla, akla ve ekonomi bilimine aykırı ekonomi politikalarıyla bu krizin tek müsebbibidir. Mevcut iktidarın ve onun liyakatsiz kadrolarının yaşanan bu krizi çözebilmesi mümkün değildir. Hükümetin krizi çözeceğine yönelik milletimizin umudu da kalmamıştır. Artık yapılacak bir erken seçimle iktidarın değişimi zorunlu hale gelmiştir.” Diyen İl Başkan Vekili Ahmet Arslar sözlerine şöyle devam etti:

“DUR DEYİN”

“Gelecek Partisi Başkanlık Kurulu’nun geçtiğimiz hafta aldığı bir kararla tüm vatandaşlarımıza bir erken seçim çağrısı olarak “Geçim İçin Seçim” sloganıyla ülke çapında bir imza kampanyası başlatılmıştır.

Bu imza kampanyası çerçevesinde Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı olarak Konya’da “Geçim İçin Seçim” İmza Kampanyamızı başlatıyoruz.

Başta teşkilat mensuplarımız olmak üzere tüm Konyalıları, hemşehrilerimizi imza kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz. Tüm hemşehrilerimizi yaşadıkları kötü ekonomik gidişata, hayat pahalılığına, yoksullaşmaya son vermeleri için kampanyamıza destek olmaya çağırıyoruz.

Beceriksiz ekonomi yönetimiyle işçinin, asgari ücretlinin, çiftçinin, esnafın, emeklinin ve memurun fakirleşmesine imza atan iktidara siz de atacağınız bir imzayla artık yeter! DUR DEYİN!

ATACAĞINIZ BİR İMZAYLA;

“Yeni ekonomi modeli, Çin Modeli, şu model bu model” diye diye ülkeyi 1970'lere döndürenlere” DUR DEYİN!

“Nass var” deyip, milletimizin Nass’a olan inancını sarsanlara ve memleketi tarihin en faizci ülkesine çevirenlere” DUR DEYİN!

“Beceriksizlikleriyle 4 yılda kamu borcunu dörde katlayıp milletin vergilerini faizcilere aktaranlara” DUR DEYİN!

“Dünyanın en yüksek 6. Enflasyonunu bu millete yaşatanlara” DUR DEYİN!

“Kur Korumalı Mevduat adı altında 160 milyarı aşan kur farkını 84 Milyonun cebinden 300 binvarlıklı insana aktaranlara” DUR DEYİN!

“Yüksek faiz ve enflasyonla orta sınıfı yok edip zengini daha zengin fakiri daha fakir yapanlara” DUR DEYİN!

“Toprağına gübre atamayan, traktörüne mazot koyamayan çiftçiye verdiğiniz desteğin 5 katını Kur Korumalı Mevduat sahibi tuzu kurulara tıkır tıkır ödeyenlere” DUR DEYİN!

“Ülke borç risk primi CDS’leri tarihi yüksek seviyeye çıkartıp Hazinemizi Dolarla %10 faizle borçlandıranlara” DUR DEYİN!

“Millet enflasyon altında ezilirken enflasyona endeksli tahviller yoluyla bankaların karını 8’e katlayanlara” DUR DEYİN!

“Kira ve konut fiyatlarında oluşan yükselişle ülkede “barınma” sorunu çıkaranlara” DUR DEYİN!

“Mazotu 30 TL yapanlara, doğalgaz ve elektrik faturalarına fahiş zam yapanlara” DUR DEYİN!

“Söylediklerinin hepsini yutup ülkemiz topraklarında canice cinayet işleyenlerden üç beş dolar “swap” dilenenlere” DUR DEYİN!

“Tıpkı 128 milyar dolar gibi yılın ilk 6 ayında Merkez Bankasına gelen 65 Milyar Doları, kapı arkasından kimseye hesap vermeden satanlara” DUR DEYİN!

“Fakirden alıp zengine verenlere, fakirliği arttırıp yoksulluğu yaygınlaştıranlara, milleti çarşı-pazara çıkamaz hale getirenlere” DUR DEYİN!Unutmayalım: “Sandık Gelecektir”Dedi.

Anahtar Kelimeler: imzagelecekpartisikonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant