Seydişehir’de Koruyucu Aileler Bir Araya Geldi

Seydişehir Kaymakamı Deniz Pişkin, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir Sosyal Hizmetler

30.06.2022 20:29, 1 ay önce eklendi.
Seydişehir’de Koruyucu Aileler Bir Araya Geldi

Merkezi İlçe Müdürü Muhammet Kiremitçi ve sosyal hizmet uzmanları, 30 Haziran Koruyucu Aile Günü dolayısıyla koruyucu ailelerle bir araya geldi.

Adile Baysal Kültür ve Sanat Evinde Seydişehir’de Koruyucu Ailelik yapan bireylerle bir araya gelen Kaymakam Pişkin, Başkan Tutal ve Müdür Kiremitçi, Koruyucu Ailelerin günlerini tebrik etti.

SHM Müdürü Muhammet Kiremitçi, “Seydişehir’imizde 38 koruyucu ailemiz bu önemli görevi yerine getiriyor. Koruyucu ailelerimiz karşılaştıkları her türlü sorunla, ihtiyaç duydukları her bir konuyla Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzde bulunan Sosyal Hizmetler Uzmanlarımız hassasiyetle ilgileniyor” dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “30 Haziran’ın Koruyucu Aileler günü olarak ilan edilmesinin 2. Yılında sizlerle birlikteyiz. Biz sizlerin her zaman yanınızda ve destekçiniz olmaya devam edeceğiz. İlçemize kazandırdığımız Bahaddin Paslı Kültür ve Sanat Evi ile Enderun Gençlik Merkezimizi bu anlamda çocuklarımız ve gençlerimiz kullanabilirler. Bu vesileyle tüm koruyucu ailelerimizin bu anlamlı günlerini tebrik ediyorum” dedi.

Kaymakam Deniz Pişkin, “Koruyucu ailelerimizin her zaman yanındayız. Böylesi bir önemli görevi üstlendiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza her bir şeyi verebiliriz ama sevgi emek ister, gönüllülük ister, şefkat ister. Sizlerin verdiği sevgi ve muhabbetle çocuklarımız yarınlara yetişiyor. Korucuyu ailelerimizin bugünkü birlik ve beraberlik vesilesiyle de günlerini tebrik ediyorum” diye konuştu.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu