İzzet Arabacı FightClub’un gözü, İslami Dayanışma Oyunları’nda

Ulusal ve uluslararası kick boks şampiyonalarında önemli dereceler elde eden Konyalı antrenör

01.07.2022 11:13, 1 ay önce eklendi.
İzzet Arabacı FightClub’un gözü, İslami Dayanışma Oyunları’nda

İzzet Arabacı liderliğindeki Fight Club Kick Boks Takımı, Kocaeli’de düzenlenen ‘Kick Boks Türkiye Şampiyonası’ndan 3 madalya ile dönerek önemli bir başarıya imza attı.

1 ALTIN, 2 BRONZ MADALYA

Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından Kocaeli’de düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonasında İzzet Arabacı Fight Club Kick Boks Takımı çeşitli kategorilerde 1 altın ve 2 bronz madalya kazanarak önemli bir başarıya imza attı. 19-27 Haziran tarihleri arasında 81 ilden yaklaşık 6000 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen müsabakalarda Full Contact kategorisinde İzzet Arabacı Fight Club takımı, 3 kişi ile katıldığı Türkiye Şampiyonası’nda 3 madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

ÜLLKEMİZİ TEMSİL EDECEKLER

Mücadele eden sporculardan, Ömer Faruk Gençkan 71 kg da Avrupa Şampiyonu sporcular ile mücadele ederek Türkiye Şampiyonu oldu ve altın madalyanın sahibi oldu. Yunus Sinekli Büyük Erkekler 54 kg da Türkiye üçüncüsü ve Mustafa Mert ise 75 kg da yine Türkiye üçüncüsü olarak büyük bir gurur yaşattılar. Bu sonuçların ardından Ömer Faruk Gençkan, 9-18 Ağustos tarihleri arasında Konya’da düzenlenecek olan 5.İslami Dayanışma Oyunları’nda KickBoks’ta ülkemizi temsil etme hakkı kazandı.

ARABACI: ŞİMDİ HEDEFİMİZ İSLAMİ DAYANIŞMA OYUNLARI

İzzet Arabacı Fight Club Kick Boks Takımı Başantrenörü İzzet Arabacı, “Türkiye Şampiyonası ve aynı zamanda 5.İslami Dayanışma Oyunları’na katılım yolunda şampiyonada sporcularımız özverili çalışmalarının karşılığını aldılar. Toplamda 3 sporcumuzdan Ömer Faruk Gençkan bu yıl Konya’da düzenlenecek olan İslami Dayanışma Oyunları’nda KickBoks’ta kulübümüzü ve ülkemizi temsil etme hakkı kazandı. Sporcumuzla birlikte ara vermeden madalya hedefi ile çalışmalarımıza başlayacağız. Bizlere her zaman destek veren ailelerimize ve yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu