Akşehir’de Mustafa Yıldızdoğan Rüzgârı

63. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamındabir konser veren Mustafa Yıldızdoğanseverlerine unutamayacakları bir gece yaşattı.

09.07.2022 19:31, 5 ay önce eklendi.
Akşehir’de Mustafa Yıldızdoğan Rüzgârı

Konserde sanatçı Mustafa Yıldızdoğan sevilen şarkılarını seslendirirkenizleyenlerdeYıldızdoğan’aeşlik etti. Büyük ilgi olan konserde Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da sanatçıya teşekkür ederek birplaket takdim etti.

Başkan Akkaya; gençlerin enerjilerini atması için iyi bir fırsat olduğunu belirterek, “Sizlerle çok mutluyuz ve gururluyuz.Onun için gelenek, görenek, dünyanın neresinde olursanız olun yaşıyoruz ve bugün burada bunların hepsini görüyoruz” ifadelerini kullandı.

Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan‘da sahnede asker selamı vererek operasyonlar da görevalan Mehmetçikler başta olmak üzere Emniyet camiasına’ da göndermede bulundu. “Bizleri sizlerle buluşturan Sayın Belediye Başkanımız Dr. Salih Akkaya Beybaşta olmak üzere bütün misafirlerimize Allah’ın selamı üzerinize olsun” diye konuştu.

Sosyal medyalara ’dabir atıfta bulunan sanatçı Yıldızdoğan” Whatsapp’tır, İnstagram’dır işte Tiktok’tur ne karın ağrısıysa sevdaları o kadar ucuzlattı ki, aşkları o kadar ucuzlattı ki. Eşini sevmeyen, evladını sevmeyen, anasını sevmeyen, babasını sevmeyen, vatanını, milletini, bayrağını ezanını zaten hiç sevemez” dedi.

Mustafa Yıldızdoğan Konserine; Akşehir Kaymakamı İsmail Küreci, Tuzlukçu Kaymakamı İsa Bertan, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir Garnizon Komutanı Albay Tolga Yuvalı, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Salih Akça, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Belediye Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu üyeleri ile çevre ilçelerden bir çok protokol üyesi ve siyasi parti temsilcisi le vatandaşlar katıldı.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant