Hasan Kılca, Projeye Katılan Öğrencilerle Buluştu

Karatay Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin, Karataylı çocuklar ve gençlerin Yaz aylarındaki tatillerini daha verimli

31.07.2022 11:35, 2 hafta önce eklendi.
Hasan Kılca, Projeye Katılan Öğrencilerle Buluştu

ve keyifli geçirebilmeleri amacıyla hayata geçirdiği “Karatay Gençlik Meclisi Yaz Okulu” eğitimleri devam ediyor. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da projenin uygulandığı okulları ziyaret ederek, eğitimlere katılan çocuklar ve gençlerle buluştu. Başkan Kılca; “Tek amacımız, nesillerimizin ihyası ve yavrularımızın geleceğe çok daha iyi hazırlanması içindir” dedi.

Bu yıl ortaokul ve lise öğrencileri için ayrı ayrı olarak yapılan Karatay Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yaz Okulu eğitimleri devam ediyor.

Eğitime katılan yüzlerce öğrenci, yaklaşık bir ay boyunca Kur’an-ı Kerim eğitiminden yüzmeye, Paintball’dan, şehir içi ve şehir dışı gezilerine, doğa kamplarından kişisel gelişime kadar daha birçok etkinliğe katılıyor. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da, projenin uygulandığı okulları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Hasan Kılca, tamamen ücretsiz olan ve çocuklar ile gençlerin yaz tatillerini daha keyifli geçirmelerini amaçlayan kurslar hakkında Karatay Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Abdurrahim Arslan, Karatay Kadın Meclisi Başkanı Fazilet Koçyiğit ile Karatay Gençlik Meclisi Başkanı Ahmet Babuççu’dan bilgi aldı.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu