İMH Konya Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

İnsan ve Medeniyet Hareketi Konya Genel Kurulu , Genel Kurul Üyeleri, ilçe temsilcilikleri

31.07.2022 16:30, 2 hafta önce eklendi.
İMH Konya Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

ve İhtisas Kurum Başkanlarının katılımıyla İMH Konya Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan genel kurul,  İMH Batı İç Anadolu Bölge Başkanı Âdem Ceylan'ın konuşmasıyla devam etti. Âdem Ceylan konuşmasında  “İnsan ve Medeniyet Hareketi'nin 50'ye yakın teşkilatı ile çalışmalarını sürdürüyor. Bugün de Konya teşkilatımızın olağan genel kurulunu gerçekleştirmekteyiz.  Yönetimdeki görevlerini,  ibadet bilinciyle yerine getiren yönetim kurullu üyelerine teşekkür ederiz. Yönetimde devam edecek veya görevlerini yeni arkadaşlara teslim eden arkadaşlarımız davanın bir neferi olmaya devam edeceklerdir.” şeklinde vurguladı.

2020-2022 Dönemi Faaliyet Raporu'nun sunulması ile devam eden program, genel kurul ve ihtisas kurulu üyeleri ile gerçekleştirilen istişare devam etti.

Genel kurula mevcut başkan Mustafa Ekrem Doğan ve yönetim kurulu tek liste olarak katıldı ve genel kurul üyeleri, oy birliği ile yeni yönetime görevini tevdi etmiş oldu.

Oylama sonrasında güven tazeleyen Mustafa Ekrem Doğan teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Doğan “İnsan ve Medeniyet Hareketi toplumu takva ekseninde dönüştürmek için mücadele eden bir teşkilattır. Biz bu teşkilatın bize tekrar vermiş olduğu görevi bir makam olarak değil ihmal edilemeyecek bir sorumluluk olarak görmekteyiz. Genel kurulumuza gösterdikleri teveccühten dolayı genel kurul üyelerimize teşekkür ederiz. Konya’da merkezden çevreye olmadığımız tek bir ilçe, tek bir mahalle  kalmaması için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Genel kurul iyi niyet temennileriyle sona erdi.

[05:57, 31.07.2022] İmh Konya Başkanı Ekrem Doğan: İnsan ve Medeniyet Hareketi Konya Genel Kurulu, Genel Kurul Üyeleri, ilçe temsilcilikleri ve İhtisas Kurum Başkanlarının katılımıyla İMH Konya Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Mevcut yönetimin görevine devam etmesi yönünde sonuçlanan genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

 

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu