Mobilya Mağazaları Pazar Günü Kapanmak İstiyor ‼

Esnaflarımızdan ve çalışanlarımızdan odamıza gelen yoğun talep üzerine kendimize ve ailelerimize zaman ayırmak

03.08.2022 10:33, 1 hafta önce eklendi.
Mobilya Mağazaları Pazar Günü Kapanmak İstiyor ‼

adına hafta ’da bir gün (Pazar) günü Mobilya mağazalarının kapanması ve tatil yapmak için Odamız toplantı salonunda Sektör temsilcilerimizin katılımı ile gerçekleştiğimiz ve onların görüş ve düşüncelerini aldığımız bir toplantı gerçekleştirldi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Oda Başkanı Mehmet Günbaş toplantıya katılım sağlayan esnaflarımıza teşekkür ederek sözlerine başladı. Bu kapanma ve haftada bir gün tatil konusunun ilk toplantısında görüş ve öneriler alarak bundan sonraki sürecin daha belirleyeceği olanın altını çizdi. Konya Ticaret Odası Meclis Üyeleri toplantıya katıldı.  tüm katılımcılara söz vererek haftada bir gün kapanması noktasında görüşlerini aldı.esnafların tamamı kapanmasının iyi olacağını ailelerine ve kendilerine bir gün ayırmak istediklerini belirtiler.

Toplantının kapanış bölümünde bundan sonra Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk ve Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkan Muharrem KARABACAK’ın katılımı ile büyük bir toplantı daha yapılacağını söyleyen Oda Başkanımız Mehmet Günbaş süreci takip ederek valilik ve büyükşehir belediyesi noktasında da girişimlere başlayacaklarını ifade ettiler.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu