Çocuklar Açık Hava Sineması İle Buluştu

Karatay Belediyesi’nin çocuklara özel olarak gerçekleştirdiği etkinlikler devam ediyor.

03.08.2022 20:08, 7 gün önce eklendi.
Çocuklar Açık Hava Sineması İle Buluştu

Belediye bu kapsamda çocuklara sinemayı sevdirmek ve sinema kültürünü yaşatmak amacıyla ‘Açık Havada Sinema’ etkinliği düzenlendi. Çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri için Karatay’da birçok etkinlik gerçekleştirdiklerini söyleyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; “Çocuklarımız için hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Karatay Belediyesi “Açık Havada Sinema” etkinlikleri kapsamında, Karatay Belediyesi Kent Konseyi bahçesinde çocuklara özel film gösterimi gerçekleştirdi. Karatay Kent Konseyi tarafından organize edilen etkinlik ile 150 çocuk açık havada sinema izleme keyfini yaşadı.

Film çocuklar tarafından ilgiyle izlendi. Keyifli dakikaların yaşandığı gösterimde çocuklara çeşitli ikramlarda da bulunuldu. Açık havada sinema izlemenin tadını çıkaran çocuklar açık hava sinema etkinliğinin devam etmesini isterken bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Karatay Belediyesi Kent Konseyi tarafından düzenlenen ‘Açık Havada Sinema’ etkinlikleri Ağustos Ayının sonuna kadar her Perşembe günü devam edecek.

Anahtar Kelimeler: havuzkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu