Bizim Meram Buluşmaları İle Çalışmalara Yön Veriliyor

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ‘Bereketine hepimiz şahit oluyoruz’ dediği ‘Bizim Meram

04.08.2022 20:16, 6 gün önce eklendi.
Bizim Meram Buluşmaları İle Çalışmalara Yön Veriliyor

Buluşmaları’nahız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede Meram’ın Hasanşeyh, İnlice, Yatağan, Sağlık, Kızılören ve Sefaköy Mahallelerini ziyaret eden Başkan Mustafa Kavuş, hemşehrileriyle mahallelerine yapılan yatırımlar ve taleplerle ilgili istişarelerde bulundu.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ‘Bizim Meram Buluşmaları’ adı altında başlattığı mahalle gezilerine hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede Meram’ın Hasanşeyh, İnlice, Yatağan, Sağlık, Kızılören ve Sefaköy Mahallelerini ziyaret eden Başkan Mustafa Kavuş, hemşehrileriyle mahallelerine yapılan yatırımlar ve talepleriyle ilgili istişarelerde bulundu. Başkan Kavuş’un ziyaretlerine AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, AK Parti Meram İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve gittiği mahallelerin muhtarlarıda eşlik etti.

BAŞKAN KAVUŞ; “BULDUĞUM HER BOŞLUĞU HEMŞEHRİLERİMLE BİR ARAYA GELEREK DEĞERLENDİRİYORUM”

Gittiği her mahallede hemşehrileriyle bir araya gelmiş olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ziyaretlerinin fazlasıyla bereketli geçtiğinin altını çizdi. Bu bereketten Meram’ın, Meram Belediyesi’nin ve tüm hemşehrilerinin nasibini aldığına vurgu yapan Başkan Kavuş, sözlerini şöyle sürdürdü; “Gittiğimiz her mahallede hemşehrilerimizi dinledik, sorularını yanıtladık, yapılan çalışmaları değerlendirdik. İnsan görmediğini sevmiyor, sevdiğini de görmek istiyor. Sürekli hemşehrilerimle buluşup bir araya geliyorum. Çok fazla vaktim yoksa bile her boşluk anımda, yakınımızdaki esnafları ziyaret ediyor, parklarda oturan hemşehrilerimle, camiye giden büyüklerimizle, parkta oyun oynayan çocuklarla bir araya geliyorum. Bu ziyaretlerin bereketine birebir şahit olduğumuz ve hemşehrilerimizin duyduğu memnuniyeti yakından bildiğimiz için ziyaretlerime ara vermeden devam edeceğim” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: Merambizimkonyamah

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu