Divanlar Şehit Muharrem Öksüz Sosyal Tesisi Açıldı

Karatay Belediyesi tarafından merkeze uzak Divanlar Mahallesi’nde yapımı tamamlanan çok amaçlı Divanlar

07.08.2022 15:32, 2 ay önce eklendi.
Divanlar Şehit Muharrem Öksüz Sosyal Tesisi Açıldı

Şehit Muharrem Öksüz Sosyal Tesisi, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılışta konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, ‘20 yıllık iktidarımızda yaptığımız her işte insanımıza öncelik verdik ve eser siyaseti yaptık’ dedi. Karatay Belediyesi olarak ilçeye altyapı ve üstyapı çalışmalarından sosyal ve kültürel projelere, eğitimden sağlığa kadar daha birçok alanda hizmetin en güzelini yapmaya devam ettiklerinin altını çizen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ise; “3 yıl önce mahallelerimizin ve hemşehrilerimizin ihtiyaç duyduğu her şeyi tek tek tespit ettik ve aradan geçen süre içerisinde söz konusu talepleri fazlasıyla yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Karatay Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak merkeze uzak Divanlar Mahallesi’ne kazandırılan çok amaçlı Divanlar Şehit Muharrem Öksüz Sosyal Tesisi açıldı.

Divanlar Şehit Muharrem Öksüz Sosyal Tesisi, 273 metrekarelik alanda projelendirildi ve sosyal tesisin içerisinde çok amaçlı salon, sosyal yaşam alanları ve derslikler gibi daha birçok bölüm bulunuyor.

ŞEHİT MUHARREM ÖKSÜZ’ÜN BABASINDAN KARATAY BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR

2015’te Hakkâri Dağlıca’da şehit olan Piyade Er Muharrem Öksüz’ün Babası Ömer Öksüz, tesisin açılışı için düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Divanlar Mahallesi’ne yapılan sosyal tesise oğlunun adını veren Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya teşekkür etti. Ömer Öksüz; ‘Ben gerçekten çok mutluyum, böyle bir kararı veren Karatay Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun’ ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler: divanlartesskonyakaratay

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu