Abdullah Baba Vakfından vatandaşlara Aşure İkramı etti

Abdullah Baba Vakfı; muharrem ayının 10. gününe denk gelen Aşure Günü dolayısıyla her yıl olduğu gibi bu yılda Kayalı park Meydanında

10.08.2022 20:10, 2 ay önce eklendi.
Abdullah Baba Vakfından  vatandaşlara  Aşure İkramı etti

halka aşure ikramında bulundu.Abdullah Baba Vakfı Başkanı İbrahim Mendi;  Bu mübarek günde  aşure dağıtarak hem Muharrem ayının hem de birlik, dayanışma ve paylaşma duygularının önemine dikkat çekti.

Paylaşmanın, bereketin, birlik ve beraberliğin simgesi olan Aşure Günü dolayısıyla muharrem ayının manevi önemine vurgu yapan Abdullah Baba Vakfı Başkanı İbrahim Mendi, Vakıf olarak, mübarek muharrem ayında her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşlarımızla buluşup, Konya’mız başta olmak üzere tüm yurdumuzda aşure ikramında bulunmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Cenab-ı Allah’a şükürler olsun. Aşure Gününün özünde zaten kardeşlik var, birlik var, sevgi var, anlayış var. Muharrem ayının birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da pekişmesine vesile olmasını diliyoruz, Aşure Günü’nün tüm İslam âlemine ve hemşerilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu