Milletvekili Özdemir; Biz Milletimizi, Milletimiz Bizi Hiç Yalnız Bırakmadı

AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir,Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular

08.09.2022 18:53, 3 ay önce eklendi.
Milletvekili Özdemir; Biz Milletimizi, Milletimiz Bizi Hiç Yalnız Bırakmadı

ve teşkilat mensupları hasta, engelli ve gazileri kapsayan bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Duygu dolu anların yaşandığı ziyaretlerde şifa bekleyen hastaların gönüllerini, gazilerin de dualarını aldıklarını söyleyen Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, “Bugüne dek biz milletimizi, milletimiz de bizi hiç yalnız bırakmadı” diye konuştu.

AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, İl Yönetim Kurulu Üyesi Mevlüt Kozan ve teşkilat mensupları ile birlikte Meram’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Gazi, engelli ve hastaları kapsayan ziyaretlerde duygu dolu anlar yaşandı.

AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir ve Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, beraberindekilerle birlikte ilk olarak Kıbrıs Gazisi Ahmet Göğer’i ziyaret etti. Gazi Göğer ve ailesiyle sohbet eden heyet ardından Meram’da şifa bekleyen hastalar ve ailelerinin evlerine misafir oldular.

MİLLETVEKİLİ ÖZDEMİR; “ALLAH BİZİ MİLLETİMİZİN SEVGİSİNE LAYIK EYLESİN”

Duygu dolu anların yaşandığı ziyaretlerde şifa bekleyen hastaların gönüllerini, gazilerin de dualarını aldıklarını söyleyen Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, “Bugüne dek biz milletimizi, milletimiz de bizi hiç yalnız bırakmadı, bundan sonra da asla yalnız bırakmayacağız. Allah bizi milletimizin sevgisine, saygısına layık eylesin”  diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: mvkonyakaratay

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant