Emniyet Çalıntı Bisikletleri Sahiplerine Teslim Etmek İçin Çalışma Başlattı

Konya Emniyet Müdürlüğü Meram Suç Önleme Ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri hırsızlara göz açtırmıyor.

14.09.2022 23:16, 3 ay önce eklendi.
Emniyet Çalıntı Bisikletleri Sahiplerine Teslim Etmek İçin Çalışma Başlattı

Özellikle bisiklet ve elektrikli bisiklet hırsızlıklarının faillerinin yakalanması için özenle çalışan polis ekipleri tarafından yapılan araştırmalar neticesinde Sahibiata Mahallesi’nde ikinci el eşyaların satıldığı öğrenilen bir bir iş yeri ve depoda çok sayıda bisiklet, elektrikli bisiklet ve birçok çalıntı malzemenin de satılmaya çalışıldığı bilgisine ulaşıldı. 

Meram Suç Önleme Ve Soruşturma Büro Amirliği’nce özel bir ekip kurularak belirtilen adresler takibe alındı. Yapılan takibin ardından kurulan özel ekiplerle adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi. Çeşitli marka ve modellerde 33 bisiklet, 1 elektrikli bisiklet, akü ve adaptör gibi çok sayıda bisiklet parçasının yanı sıra elektronik eşya, elektrikli testere, deterjan gibi çeşitli çalıntı malzemeler ele geçirildi.

Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmalarının ardından söz konusu eşyalar muhafaza altına alındı. İş yeri sahibi ve olayla ilgili olduğu düşünülen 4 şüpheli gözaltına alındı. Şahıslar emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilirken polis bisikletleri sahiplerine teslim etmek için çalışma başlattı

Edinilen bilgiye göre daha önceden bisiklet hırsızlığı için polis merkezlerine müracaatta bulunan vatandaşlara Feridiye Polis Merkezî Güven Masası görevlileri tarafından yardımcı olunacağı ve tespiti yapılan eşyaların sahiplerine teslim edileceği öğrenildi.

Anahtar Kelimeler: bisiketkonyaemniyet

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant