Konya SMMM Odasından YMM Sınavlarına Hazırlıkve İhtisas Kursu

Konya SMMM Odası’nın mesleki eğitim faaliyetleri kapsamında Oda üyelerine yönelik düzenlediği sınavlara hazırlık ve ihtisas eğitimleri devam

15.09.2022 12:39, 3 ay önce eklendi.
Konya SMMM Odasından YMM Sınavlarına  Hazırlıkve İhtisas Kursu

Geçtiğimiz günlerde Yatırım Teşvik Mevzuatı ve İndirimli Kurumlar Vergisi Uygulaması 1.Grup eğitiminin başlatıldığı Konya SMMM Odasında geniş katılım sağlanan "Yeminli Mali Müşavirlik (YMM) Sınavlarına Hazırlık ve İhtisas Kursu" eğitimi başladı.

Mesleki gelişime önem veren, bu doğrultu da eğitim seminerleri ve mesleki ihtisas kurslarıdüzenleyen Konya SMMM Odasında "Yeminli Mali Müşavirlik (YMM) Sınavlarına Hazırlık ve İhtisas Kursu" düzenleniyor.

Oda Başkanı Abdil Erdal, yaptığı açıklamada, açılan Yeminli Mali Müşavirlik (YMM) Sınavlarına Hazırlık ve İhtisas Kursunameslektaşlar tarafından yoğun katılım sağlandığını belirtti. Başkan Erdal, Konya SMMM Odası olarak amaçlarının mesleki eğitim faaliyetleriyle mesleki gelişimi sağlamak ve devam ettirmek olduğunu belirterek, “Kursumuzun amacı Yeminli Mali Müşavirlik sınavlarına girecek meslektaşlarımızı en iyi seviyede hazırlamak, sınava girmeyecek meslektaşlarımız için de mesleki gelişim ve ihtisas imkânı sağlamaktır. Eğitim kursumuzun akademik kadrosu, bölümlerinde uzman ve ülke genelinde 'Yeminli Mali Müşavirlik' sınavlarına hazırlık kurslarında eğitim veren isimlerden oluşmaktadır.YMM Sınavlarına hazırlık ve ihtisas kursumuzameslektaşlarımızın göstermiş olduğu ilgi bize mutluluk veriyor. Mesleğimizle ilgili önemli konularda ihtisas kursları açıyoruz ve açmaya da devam edeceğiz. Bu ihtisas kurslarımızın hepsine meslektaşlarımın yoğun bir ilgisi mevcut. " şeklinde belirtti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant