Başkent Kültür Yolu Festivali 1 Ekim’de başlıyor

Türkiye’nin uluslararası marka değerine katkıda bulunmak üzere 5 şehirde çok daha kapsayıcı etkinliklerle yaygınlaştırılacak

16.09.2022 21:28, 3 ay önce eklendi.
Başkent Kültür Yolu Festivali  1 Ekim’de başlıyor

olan “Türkiye Kültür Yolu Festivalleri” kapsamında düzenlenecek “Başkent Kültür Yolu Festivali” 1 Ekim’de başlıyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca Ankara’da düzenlenecek Festival, konser, sergi, söyleşi, çocuk etkinlikleri, tiyatro ve film gösterimlerinden oluşan 500’den fazla etkinliği sanatseverlerle buluşturacak. Başkent Kültür Yolu Festivali 70 farklı mekânda, 5 bine yakın sanatçının katılımıyla gerçekleşecek. 1-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek Başkent Kültür Yolu Festivali hem Ankaralılara hem de çevre illerdeki sanatseverlere doyumsuz bir kültür sanat deneyimi yaşatacak.

CSO Ada Ankara ünlü isimleri ağırlayacak

Başkentin kültür ve sanat adası CSO Ada Ankara, festival boyunca birbirinden özel etkinliklere ev sahipliği yapacak. Festival boyunca ülkemizdeki güncel sanatı ve sanatçıları desteklemek amacıyla düzenlenen ‘Genç Sanat: Güncel Sanat Proje Yarışması’nın sergisine ev sahipliği yapacak CSO Ada Ankara, ilgi çekici söyleşiler, tiyatro ve film gösterimlerinin yanı sıra dünyaca ünlü sanatçıların konserlerinde Ankaralıları ağırlayacak.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant