Konya MİLKO Kuruluşları Sabah Namazında Buluştu

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Başta olmak üzere Konya’daki Milli Görüşçü Kuruluşlar (MİLKO) sabah namazında bir araya geldi.

26.09.2022 15:36, 2 ay önce eklendi.
Konya MİLKO Kuruluşları Sabah Namazında Buluştu

AGD Konya Şube Başkanı Ceylani Kılıç, “Her çalışmamızda önce ahlak ve maneviyat duygusu ile hareket ediyoruz” dedi

Milli Görüşçü Kuruluşlar (MİLKO) sabah namazında Konya Sultan Selim Camii’nde bir araya geldi. AGD Organizasyon Planlama Komisyonu tarafından organize edilen sabah namazı buluşması Öğ-Der, YENİAD, ESAM, Din-Bir-Der, TEKDER, ESDER, Cansuyu, Radyo Gençlik, TV 42 ve Merhaba Gazetesi’nin katılımları ile gerçekleşti. Sabah namazı buluşmasında Sultan Selim Camii’nde namaz bitiminde eller semaya açılarak dualar edildi.

ÇALIŞMALARIMIZIN ÖNCELİĞİ AHLAK VE MANEVİYAT

Namaz sonrası Musafahanın ardından çorba ikramı ve toplu fotoğraf çekimi ile program nihayete erdi. Cansuyu Derneğine ait mobil mutfak aracıile namaz sonrası cami cemaatine sıcak çorba ikramında bulunuldu.

Sabah namazı buluşması hakkında MİLKO Kuruluşları adına açıklamada bulunan AGD Konya Şube Başkanı Ceylani Kılıç, “Bizler her çalışmamızda önce ahlak ve maneviyat duygusu ile hareket ediyoruz. Bu doğrultuda MİLKO kuruluşlarımızın katılımı ile sabah namazı buluşmamızı gerçekleştirdik. Katılım gösteren tüm kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: sabahnamaz

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant