NEÜ 2. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi”nde Ele Alınacak

Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Diş Hekimliği Fakültesinin düzenlediği, diş hekimliği alanında

28.09.2022 20:53, 3 ay önce eklendi.
NEÜ 2. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi”nde Ele Alınacak

güncel ve yenilikçi yaklaşımların ele alınacağı “Necmettin Erbakan Üniversitesi 2. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı”, 1-3 Ekim 2022 tarihlerindeSelçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

NEÜ 2. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi’ni düzenlemekten dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyleyen NEÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Rıza Tunçdemir, kongrede alanında deneyimli akademisyenler ve seçkin konuşmacılar tarafından diş hekimliğinde Periodontoloji, Endodonti, Protetik Diş Tedavisi, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Restoratif Diş Tedavisi, Ortodonti, Pedodonti ve Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi alanlarında güncel ve yenilikçi yaklaşımların ele alınacağını kaydetti.

Düzenlenen kongrenin diş hekimliği alanında önemli bir yeri olduğunu ve seçilen bildirilerin ek sayı olarak‘İnternationalDentalResearch’ dergisinde tam metin yayınlanacağını aktaran Dekan Tunçdemir, “Kongremizde yurt içi ve yurt dışından alanında uzman 42 hocamızı ağırlayacağız. Mesleğin duayeni hocalarımız, çeşitli konularda katılımcılara eğitimler verecek. Fuar ve sergi alanı hazırlığını yaptığımız kongremiz boyunca workshoplar, kurslar, konferanslar, paneller gerçekleştirilerek mesleğimizdeki son gelişmeler ele alınacak” dedi.

Bu tür programlarla sürekli olarak öğrenci ve akademisyenlerin mesleki gelişimini arttırmayı amaçladıklarını belirten Prof. Dr. Tunçdemir, halka en üst seviyede ağız ve diş sağlığı hizmetini en son teknolojilerle sunabilmek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade etti.

Anahtar Kelimeler: dişkonyahekimlik

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant