AK Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergün, 2023'e Doğru Şehir Buluşmaları ‘ndaYunak’ta

Yunak’lıVatandaşlar AK Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergün’ü ağırladı .Niğde Milletvekili

29.09.2022 15:11, 2 ay önce eklendi.
AK Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergün, 2023'e Doğru Şehir Buluşmaları ‘ndaYunak’ta

Yavuz Ergun   "2023'e Doğru Şehir Buluşmaları" programına Yunak  ile başladı.

AK Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergun “ 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programı kapsamında Konya'nın Yunak ilçesinde vatandaşlarla, esnafla, Sivil Toplum Kuruluşlarının  temsilciler mahalle  muhtarları ile  bir araya geldi.

‘’2023’e Doğru Şehir Buluşmaları’ ’programı  nedeni  Yunak’ a gelen   Milletvekili Ergün , Belediye Başkanı Ali Konak ve  AK Parti Yunak İlçe Teşkilatı ile bir araya gelerek istişare  toplantısının ardından ilçede   Millet Bahçesi , Çarşamba  Pazarında vatandaşlar  ile buluşarak  esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Akabinde   Esnaflar odaları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının  temsilcileri ile toplantı düzenledi.

Yunak ‘ta  vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Milletvekili Ergun Konuşmasında ;  "2023’e Doğru Şehir Buluşmaları kapsamında  güzel ilçemiz  Yunak ‘a geldik. 2023 seçimleri için hız kesmeden saha çalışmalarına devam edeceğiz .Yunak’lı Vatandaşımızın geçmişte olduğu gibi bu günde   teveccühünün devam etmesi beni ziyadesi ile mutlu etti. Cumhurbaşkanımızın  ve Genel Başkanımız Recep  Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023 seçimlerini de zaferle sonuçlandıracağız.Sıkılmadık el, girilmedik gönül ve çalınmadık kapı bırakmayacağız ‘’dedi

 Yunak Belediye Başkanı Ali Konak ise , şunları kaydetti: "Biz Yunak’ lı Vatandaşlarımızın desteğinden güç alıp   bugüne kadar tüm yatırım ve desteği sağlayarak birlikte bu günlere geldik.  Birilerinin masalar etrafın toplanıp , farklı mihraklardan  aldıkları gücü milletimiz çok iyi biliyor.Cumhurbaşkanımızın   Recep  Tayyip Erdoğan liderliğindeyanımızda, arkamızda, sağımızda ve solumuzda milletimizin desteği  yol aldık. Bundan sonrada milletimizin gücünü arkamız alıp yolumuza devam edeceğiz .

 Bizim milletimiz  kendilerine yapılan  hizmet ve eseri  hiçbir zaman  unutmayacağını  Partimizin  her zaman kazandığını , diğer şer ittifakın  sadece laf, yalan ve algılarla iş yapılamayacağını bu şekilde siyaset yapanların   her zaman kaybettiğini ifade ederek  AK Parti'nin kurulduğu günden bu yana sahada bulunduğunu , milletin desteğiyle 20 yıldır iktidarda olan güçlü bir parti olduğunu belirterek   saha çalışmalarına güç vermek, birlik ve beraberliği güçlendirmek amacıyla günübirlik yoğun çalışmalara başladıklarını söylesi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant