Başkan Kavuş, Şampiyonları Ödüllendirdi

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Tiflis 2022 Para Halter Avrupa Şampiyonası’nda

04.10.2022 12:04, 2 ay önce eklendi.
 Başkan Kavuş, Şampiyonları Ödüllendirdi

ve Konya’da gerçekleştirilen 5. İslami Dayanışma Oyunları’nda madalya kazanan Meram Belediyesporlu sporcuları ödüllendirdi. Konyaspor Kulüp Başkanı Fatih Özgökçen’in de katıldığı törende Avrupa Şampiyonu Besra Duman,kazandığı madalyayı Başkan Kavuş’a hediye etti.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Tiflis 2022 Para Halter Avrupa Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Sibel Çam ve Besra Duman’ı, gümüş madalya kazanan Yasemin Ceylan Baydar’ı ve Konya’da gerçekleştirilen 5. İslami Dayanışma Oyunları’da altın madalya kazanan Sabriye Gür’ü ödüllendirdi. Meram Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısında gerçekleştirilen ödül törenine Konyaspor Kulüp Başkanı Fatih Özgökçende katıldı.

BAŞKAN KAVUŞ; “KALPLER AYNI HEDEFTE BULUŞUNCA YOLLAR BAŞARIDA BİRLEŞİYOR”

Şampiyon sporculara ödüllerini takdim etmeden önce bir teşekkür konuşması yapan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, kulüp sporcularını turnuvalar için her uğurladıklarında ellerinde madalyalarla döndüğünü belirterek, “Başarılarınız, bizleri, ilçemizi, şehrimizi ve ülkemizi gururlandırıyor” diye konuştu. Dün ve bugün olduğu gibi yarın da sporcuların yanında olmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Kavuş, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Sabriye kardeşimiz, Konya’da gerçekleştirilen 5. İslami Dayanışma Oyunlarında Türkiye’yi Kick Boks branşındabaşarıyla temsil etti ve şükürler olsun ki şampiyon olarak bayrağımızı göndere çektirerek, marşımızı dünyaya dinletti. Tiflis 2022 Avrupa Para Halter Şampiyonası’nda Sibel Çam 73 kiloda 118,120 ve 123 kilo kaldırarak, Besra Duman ise 55  kiloda 4 kategoride birden altın madalya kazandı. Yasemin Ceylan Baydar ise 67 kiloda 111 kiloluk kaldırışıyla gümüş madalyaya uzandı. Onlarla Tiflis dönüşünde havalimanında karşılamış olduk. Kapleraynı hedefte buluşunca yollar başarıda birleşiyor. Her bir sporcumu ve antrenörünü gurur ve mutlulukla yürekten alkışlıyor ve onları yeni başarıları için şimdiden tebrik ediyorum” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant